Obserwuj w Google News

Aleksandra Kwaśniewska już planuje święta. Z kim spędzi Boże Narodzenie?

2 min. czytania
14.11.2022 13:30
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Kwaśniewska wcześnie rozpoczęła przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Celebrytka pochwaliła się, z kim spędzi ten magiczny czas oraz zdradziła, jakie prezenty lubi dostawać i czym obdarowuje swoich bliskich. Zaskakujące preferencje?

Aleksandra Kwaśniewska
fot. TRICOLORS/East News

Aleksandra Kwaśniewska, znana z prowadzenia programu „Miasto kobiet”, emitowanego na antenie stacji TVN, prywatnie jest żoną muzyka Kuby Badacha, którego poślubiła we wrześniu 2012 roku. Ostatnio nad relacją pary pojawiły się czarne chmury, a fani nie ustają w spekulacjach na temat ich rozstania. Z kim zatem gwiazda spędzi tegoroczne Boże Narodzenie?

Zobacz także:  Ola Kwaśniewska i Kuba Badach rozstają się? Jest oficjalny komentarz

Aleksandra Kwaśniewska o tradycyjnych świętach. Co chciałaby dostać pod choinkę?

Córka byłej pary prezydenckiej udzieliła niedawno wywiadu, w którym opowiedziała o swoich planach na nadchodzącą Gwiazdkę. Choć jest dopiero listopad, Kwaśniewska ma już konkretne zamiary.

Zawsze staramy się podchodzić do tego tradycyjnie, chociaż z tą tradycją też jest zabawnie. Z kim się nie rozmawia, to każdy zawsze mówi, że święta są bardzo tradycyjne, a okazuje się, że te tradycje są tak różne, że nie wiadomo, co jest tą tradycją, bo my się bardzo różnimy w różnych tych zwyczajach wigilijnych. My się trzymamy tradycji rodzinnych"

– powiedziała dziennikarzom Jastrząb Post.

Redakcja poleca

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła także, jakie prezenty preferuje. Okazuje się, że stawia na użyteczność.

Święta będą rodzinne. Ja lubię dostawać praktyczne prezenty, nie znoszę dostawać bibelotów, rzeczy, które będą kurzyć się na szafce. Dla innych staram się wybierać takie prezenty, które ucieszą te osoby. Nie każdy lubi dostawać noże. Ale nie miałam jeszcze czasu nad tym się zastanowić

 – dodała zapracowana gwiazda.

Ola wyjaśniła, że święta spędzi z mężem – wygląda na to, że plotki o ich kryzysie na szczęście okazały się nieprawdziwe.

A Wy macie już plany na Boże Narodzenie?

Choinka Edyty Pazury
12 Zobacz galerię
fot. Instagram/Edyta Pazura/screen