Obserwuj w Google News

Agata Rubik pokazała mamę w bikini. "Petarda, jak siostra bliźniaczka" [FOTO]

2 min. czytania
09.06.2023 13:40
Zareaguj Reakcja

Agata Rubik opublikowała w sieci rodzinne zdjęcie znad basenu, na którym możemy oglądać mamę celebrytki w bikini. Jolanta Paskudzka zachwyciła internautów figurą. Pojawiły się opinie, że panie wyglądają jak siostry bliźniaczki.

Agata Rubik z mamą
fot. screen: Instagram @agata_rubik

Agata Rubik zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki małżeństwu z kompozytorem i dyrygentem Piotrem Rubikiem. Świetnie wykorzystała medialne małżeństwo i obecnie spełnia się jako influencerka. Choć wielokrotnie zdarzało jej się wywoływać kontrowersje, między innymi słowami o walce z drożyzną, posiada grono oddanych fanów. Agata jest szczęśliwą mamą dwóch córek, Alicji i Heleny, i chętnie dzieli się z fanami rodzinnymi zdjęciami. Tym razem poszła o krok dalej i pozowała także w towarzystwie mamy. Obie panie pojawiły się przed obiektywem w skąpych kostiumach kąpielowych i zachwyciły zgrabnymi ciałami.

Jolanta Paskudzka w bikini. Agata Rubik pozuje z mamą nad basenem

Na profilu Agaty Rubik na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy celebrytkę miło spędzającą czas nad basenem w towarzystwie córek oraz mamy. Fani wielokrotnie komplementowali figurę żony Piotra Rubika, tym razem ich zachwyt wzbudziło także wysportowane ciało teściowej dyrygenta. Jolanta Paskudzka, która w 2022 roku świętowała 60. urodziny, zaprezentowała się w bikini i zachwyciła sylwetką. Zdaniem fanów Agaty jej mama wygląda raczej jak jej siostra i to niekoniecznie starsza.

- Mama wygląda jak siostra bliźniaczka, w pierwszej chwili pomyliłam.

- Omg, ale twoja mama ma figurę.

- Wy to macie dobre geny! Petarda wielopokoleniowa - czytamy w komentarzach.
Nie da się ukryć, że Jolancie Paskudzkiej figury mogą pozazdrościć o wiele młodsze koleżanki.

Redakcja poleca

Agata Rubik pokazała mamę w bikini. Jolanta Paskudzka zachwyca internautów

Jolanta Paskudzka zdaniem wielu internautów sama mogłaby zostać gwiazdą Instagrama i zachwycać sesjami zdjęciowymi. Mama Agaty Rubik stroni jednak od rozgłosu, a jej konto jest prywatne. O teściowej w samych superlatywach wypowiadał się Piotr Rubik.

- Mogę śmiało powiedzieć, że wygrałem los na loterii. Moja teściowa jest wspaniała. Przemiła, bezkonfliktowa osoba, która całe swoje serce oddaje najbliższym. Nasze stosunki są genialne - cytuje słowa dyrygenta portal Jastrząb Post.

Z pewnością internauci chętnie zobaczą kolejne rodzinne zdjęcia Agaty Rubik, na których pojawi się Jolanta Paskudzka.