Obserwuj w Google News

Agata Rubik o zimie i ogrzewaniu. Internauci oburzeni. "Szczyt bezczelności, plucie w twarz"

2 min. czytania
21.09.2022 21:04
Zareaguj Reakcja

Agata Rubik, odpowiadając na pytania fanów, poruszyła kwestię wysokich cen ogrzewania. Zdradziła, jak przygotowuje się do zimy, czym wywołała oburzenie części internautów. Co takiego powiedziała?

Agata Rubik
fot. screen: YouTube TVN Style

Agata Rubik jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem Instagrama relacjonuje swoje życie i chętnie odpowiada na pytania fanów. Niektóre z jej wypowiedzi wywoływały niemałe kontrowersje, warto wspomnieć choćby  radę dla osób narzekających na brak pieniędzy czy publikację zdjęcia topless z czasów nastoletnich. Teraz żona Piotra Rubika podpadła części internautów z pozoru niewinną odpowiedzią na pytanie dotyczące rosnących cen ogrzewania.

Redakcja poleca

Agata Rubik w ogniu krytyki. Żona Piotra Rubika opowiedziała o oszczędzaniu na ogrzewaniu

Agata Rubik na swoim Instastory odpowiadała na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło ogrzewania jej domu w dobie rosnących cen.

- Na razie nie ogrzewamy. Od kilku dni nosimy ciepłe skarpety i dresy. Poza tym dużo się tulimy i mówimy sobie ciepłe słowa. W domu mamy piec gazowy, ale dogrzewać możemy też prądem - wyjaśniła.

Rubik została także zapytana, czy boi się nadchodzącej zimy i czy w jakiś sposób się do niej przygotowuje. Internauta z pewnością nie spodziewał się odpowiedzi, której udzieliła Agata. 

- Tak, kupiłam bilety do Australii - odparła.

Część użytkowników sieci nie szczędziła 35-latce słów krytyki. Ich zdaniem żona Piotra Rubika nie zdaje sobie sprawy, że dla niektórych wysokie ceny ogrzewania to prawdziwy problem, podczas gdy celebrytka może sobie pozwolić na zagraniczne wycieczki.

- Oderwana od rzeczywistości.

- Ludzie drżą o opał, a pańcia kupiła bilety do Australii.

- Biedulka, basen też podgrzewany i jak tu żyć, fani też zbiednieli, nie ma co prosić, nie dadzą!

- Szczyt bezczelności, to jest plucie normalnym ludziom w twarz - czytamy w komentarzach.

Agata z pewnością nie chciała nikogo urazić swoją wypowiedzią. Zdaniem wielu internautów wyszło jednak niezręcznie.