Obserwuj w Google News

Absurd w „Sprawie dla reportera”. Rafał Brzozowski przyćmił poszkodowanych

2 min. czytania
23.02.2023 15:26
Zareaguj Reakcja

Sprawa dla reportera” w TVP odjechała już na całego? Elżbieta Jaworowicz na początku jednego z ostatnich odcinków przedstawiła specjalnego gościa – Rafała Brzozowskiego. Skupiono się bowiem nie tylko na życiowych problemach bohaterów, ale też na prezentacji wielu talentów celebryty. Zachwycano się jego twórczością, chodzeniem na siłownię czy pilotowaniem samolotu.

Sprawa dla reportera TVP Elżbieta Jaworowicz Rafał Brzozowski
fot. screen TVP VOD Sprawa dla reportera wyd. z dn. 16.02.2023

W jednym z ostatnich odcinków programu TVP „Sprawa dla reportera” zagościł nie kto inny jak Rafał Brzozowski. Jako pierwszą omówiono sprawę pana Andrzeja, który uległ poważnemu wypadkowi. Zawinił młody kierowca ciężarówki, ale biegły sądowy uznał, że to wina poszkodowanego – dodatkowo ZUS nie chce wypłacić mu renty. Zaprezentowano nawet nagranie z kamer z miejsca zdarzenia.

Sprawa została przedyskutowana w studiu i skrytykowano niektóre zachowania kierowców ciężarówek. Co do wyprzedzania się ciężarówek na autostradach głos zabrał również świeżo upieczony ekspert, Rafał Brzozowski: „Moi koledzy muzycy mówią, że to wyścig solniczek. Jedna jedzie 89, druga 90… […] Prawda zawsze wyjdzie na jaw”. Jednak najlepsze dopiero przed nami.

Zobacz także:  Elżbieta Jaworowicz wyleci z TVP? Prezes jej nie lubi

Sprawa dla reportera: Elżbieta Jaworowicz rozpływa się nad Rafałem Brzozowskim

Drugą osobą, która zgłosiła swój problem do programu Elżbiety Jaworowicz, był inny pan Andrzej. Opisał historię swojej matki i zaginionych oszczędności po niej. Kobietą przed śmiercią opiekowały się zakonnice. Siostra Andrzeja jest jednak przekonana, że pieniądze przejęli pracownicy DPS.

I tutaj wchodzi cały na biało Rafał Brzozowski. Elżbieta Jaworowicz zapytała zrozpaczonego pana Andrzeja, czyli lubi muzykę. Oczywiście gwiazdor TVP wyraził swoje zdanie w sprawie i stwierdził, że bohater jest osobą wrażliwą z talentem artystycznym. Nie można było nie zauważyć, że Rafał Brzozowski też ma niebagatelny warsztat.

W tym momencie skupiono się głównie na prowadzącym – według Elżbiety Jaworowicz: „znakomicie” - program TVP „Jaka to melodia”. Na telebimie pokazano urywki wspólnego występu Rafała Brzozowskiego i prowadzącej „Sprawę dla reportera”. Spodziewaliście się takiego duetu? Dopiero się rozkręcamy.

Redakcja poleca

- Miałem kilka wspaniałych duetów i ten na pewno będzie jednym z nich – zachwycał się Rafał Brzozowski. Chwilę później kolejne zaskoczenie: pokazano zdjęcie gwiazdora na siłowni. Ale co tu jest związanego z panem Andrzejem?

Później Rafał Brzozowski zaczął wspominać występ w „Szansie na sukces”. Pokazano oczywiście archiwalne nagranie, a sam zainteresowany nie posiadał się z radości. Elżbieta Jaworowicz nie zapomniała też przypomnieć, że Rafał Brzozowski jest pilotem. Widzowie oraz zgromadzeni w studiu mogli obejrzeć krótkie nagranie zza sterów maszyny.

Omawiany w tekście odcinek doskonale streścił nie kto inny jak Daniel Midas – twórca „Szopki dla reportera”. W nagraniu znalazły się ujęcia z Rafałem Brzozowskim: