Obserwuj w Google News

Rafał Brzozowski ma już dość. „Zgłaszam to do prokuratury”

2 min. czytania
21.02.2023 10:26
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski opublikował w sieci nagranie opatrzone podpisem „Ważny komunikat!!!”. Gwiazdor TVP pogroził i poinformował, że będzie zmuszony skorzystać z pomocy prokuratury. Żarty już się skończyły.

Rafał Brzozowski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Rafał Brzozowski powiedział „dość”: nikt nie będzie żerował na jego wizerunku, który wypracowywał latami. Ostrzegł swoich licznych fanów – w końcu uzbierał ponad 78 tys. obserwatorów na Instagramie – że ktoś się pod niego podszywa i co więcej, wyłudza pieniądze. Użytkownicy, którzy myśleli, że na luzie czatują z gwiazdą TVP, mogli nie być świadomi, że byli to oszuści żądni złotówek.

Zobacz także:  Rafał Brzozowski opowiedział o nowym związku. „Miłość rośnie wokół nas”

Rafał Brzozowski padł ofiarą oszustów

Niestety, Rafał Brzozowski padł ofiarą oszustów. Polscy celebryci niejednokrotnie spotykali się z kradzieżą tożsamości. Teraz z bezdusznymi intrygantami musi mierzyć się gwiazdor TVP. Jakiś czas temu Rafał Brzozowski również miał niemiłą sytuację – ktoś podszył się pod jego znajomego i próbował przekonać internautkę, że gwiazdor jest w niej zakochany po uszy. Dziś mierzy się z innym problemem.

- Bardzo rzadko mam takie komunikaty i ogłoszenia, ale uważam, że jest to bardzo ważna sprawa. Dochodzą do mnie głosy od jakiegoś czasu, że ktoś z uporem maniaka fałszuje moje konta. Podszywa się pode mnie i cały czas próbuje was zwodzić, że to ja do was piszę, to jeszcze wyłudzać pieniądze, co jest karygodne. Bardzo was proszę, żebyście pilnowali, z jakiego konta pisze do was ktoś w moim imieniu – mówił Rafał Brzozowski w opublikowanym nagraniu.

Gwiazdor TVP przypomniał, że jego jedynym kontem na Instagramie jest to zweryfikowane z niebieskim znacznikiem. Oprócz tego ma profil na Facebooku i TikToku. Rafał Brzozowski zaadresował też kilka miłych słów do oszustów.

Redakcja poleca

- A do tych cwaniaczków mam jedno przesłanie, szykujcie się, bo zgłaszam to wszystko do prokuratury i będziemy was ścigać, ponieważ kradniecie od ludzi pieniądze i nie tylko niszczycie mi reputację i tożsamość. Ale robicie coś bardzo, bardzo złego, bo to jest zwykłe złodziejstwo. Bądźcie czujni – ostrzegał Rafał Brzozowski.

Oczywiście gwiazdor TVP otrzymał mnóstwo komentarzy pełnych wsparcia. Jedna z internautek pokusiła się nawet o stwierdzenie, że Rafał Brzozowski kradnie – ale tylko serca fanek.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl