Zamknij

Zakonnica rozdzielała całujące się modelki. „To dzieło szatana!” [WIDEO]

21.07.2022 13:08

Zakonnica próbowała rozdzielić modelki podczas sesji i dopytywała, czy były już na mszy świętej. Kobietę oburzył fakt, że się całowały. Jest nagranie z całego zajścia.

zakonnica modelki
fot. screen Twitter Hugo Borges

Zakonnica przeszkodziła w sesji zdjęciowej, która miała miejsce na jednej z neapolitańskich uliczek. Modelki pozowały, a raczej w tej sytuacji starały się pozować, do magazynu „Not Yet”. Przechodząca nieopodal zakonnica stwierdziła, że musi zainterweniować.

Zobacz także: Justyna Wasilewska zrobiła coming out. Gwiazda TVN pokazała zdjęcie z ukochaną. "Miłość i brzoskwinia" [FOTO]

Zakonnica przerwała sesję zdjęciową. Zobaczyła całujące się modelki

Zakonnicę oburzyło zachowanie Sereny de Ferrari i Kyshany Wilson. Najpierw zaczęła dopytywać, czy kobiety były tego dnia już na mszy świętem. Potem padły takie określenia jak „dzieło szatana” i zaczęła rozdzielać modelki.

- Nagle podeszła zakonnica, pytając nas, czy byliśmy rano na mszy. Zaczęła obwiniać nasze pokolenie za koronawirusa. Potem zorientowała się, że modelki pozują i całują się, więc pobiegła je rozdzielić – mówiła potem osoba obecna na sesji zdjęciowej.

- Co robisz? Co robisz? To dzieło szatana! Jezusie, Maryjo, święty Józefie wykrzykiwała zakonnica.

Modelki nie przestraszyły się interweniującej zakonnicy i na jej zachowanie zareagowały śmiechem. Starały się zdystansować i rozluźnić atmosferę. Kobieta jednak nie ustępowała i dopiero, kiedy zdała sobie sprawę, że nie dopnie swego, oddaliła się z miejsca awantury.

Co ciekawe, sprawę skomentował jeden z lokalnych księży. Nie stanął po stronie zakonnicy, a wytłumaczył, skąd mogło wziąć się jej oburzenie.

- Kościół zawsze aktualizował swoje poglądy, ale we wszystkich środowiskach, nawet w naszym, niektórzy członkowie, być może starszego pokolenia, nie nadążają za najnowszymi zmianami – tłumaczył duchowny Salvatore Giuliano.

loader
Te polskie gwiazdy dokonały coming outu
10 Zobacz galerię
fot. Iliya Pitalev/SPUTNIK Russia/East News