Obserwuj w Google News

Justyna Wasilewska zrobiła coming out. Gwiazda TVN pokazała zdjęcie z ukochaną. "Miłość i brzoskwinia" [FOTO]

2 min. czytania
26.06.2022 15:42
Zareaguj Reakcja

Justyna Wasilewska to aktorka znana z seriali TVN i TVP, która zdecydowała się na coming out. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z ukochaną, które wywołało entuzjastyczne reakcje.

Justyna Wasilewska
fot. screen: YouTube / Akademia Zarządzania i Rozwoju

Justyna Wasilewska to popularna polska aktorka, którą doskonale znają wielbiciele krajowych seriali. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi zadebiutowała na ekranie w 2008 roku jako Nina Torstensson  w serialu "Samo życie". Mogliśmy oglądać ją między innymi w "Hotel 52", "Czas honoru", "Ojciec Mateusz" czy "Na dobre i na złe". Od 2020 roku wciela się w postać Mili w serialu TVN "Nieobecni". Dwukrotnie nominowana do Nagrody imienia Zbyszka Cybulskiego, wystąpiła na dużym ekranie między innymi w "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy "Serce miłości".

Aktorka udzieliła wywiadu dla magazynu "Twój styl", w którym opowiedziała o swoim prywatnym życiu. Zdradzając, co lubi robić w czasie wolnym od zawodowych obowiązków, poinformowała, że lubi spędzać czas ze swoją dziewczyną.

- Chodzę do lasu na spacery z psem Staszkiem. Lubię jeść coś dobrego i jestem coraz lepsza w gotowaniu. (…) Co jeszcze? Lubię spotkania z ludźmi, przytulanie i inne rzeczy, ale najbardziej uwielbiam czas ze swoją dziewczyną - cytuje słowa aktorki magazyn.

Justyna pochwaliła się także zdjęciem z ukochaną za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Redakcja poleca

Justyna Wasilewska zrobiła coming out. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z ukochaną

Coraz więcej znanych postaci decyduje się na coming out i nie ma zamiaru ukrywać swojej orientacji. Dziennikarka TVN Marta Warchoł poinformowała o zaręczynach z kobietą, mogliśmy także oglądać romantyczne zdjęcie aktorki znanej z produkcji TVP Joanny Balasz z ukochaną partnerką. Swojego uczucia nie ukrywa w mediach społecznościowych także Justyna Wasilewska, na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografię z dziewczyną i wymowny komentarz.

- Miłość i brzoskwinia - napisała, umieszczając obok hasztagi "miesiąc dumy" oraz "miłość to miłość".

Post aktorki spotkał się z entuzjastycznymi reakcjami internautów, którzy nie szczędzili Justynie i jej partnerce miłych słów.

- Niech miłości i brzoskwiń Wam nie zabraknie!

- Gratuluję i życzę szczęścia i miłości.

- Yeah! Niech żyje miłość! - czytamy.

W sobotę 25 czerwca w Warszawie odbyła się Parada Równości, święto społeczności LGBT+. Cieszy fakt, że coraz więcej osób LGBT otwarcie mówi o swoich ukochanych i chwali się swoim szczęściem.