Obserwuj w Google News

Wołodymyr Zełenski w młodości. Wyciekła stara fotografia prezydenta Ukrainy. Nosił kolczyk [FOTO]

2 min. czytania
04.03.2022 13:18
Zareaguj Reakcja

Wołodymyr Zełenski na starym zdjęciu. Jak wyglądał prezydent Ukrainy w młodości? Archiwalna fotografia trafiła do sieci i wywołała niemałe poruszanie. Zaskakujące, do kogo był podobny młody Wołodymyr Zełenski. 

Wołodymyr Zełenski
fot. SERGEI SUPINSKY/AFP/East News

Wołodymyr Zełenski stał się bohaterem narodowym Ukrainy. 44-letni prezydent dał się poznać jako charyzmatyczny i pełen empatii przywódca, który nie boi się wdziać bojowe ubranie i wyjść na ogarnięte wojną ulice, żeby wesprzeć walczących obywateli. Zełenski podziwiany jest także za talent do wystąpień publicznych. Szczególnie poruszają jego przemówienia, którymi potrafi genialnie oddziaływać na emocje. Zdarzały się już sytuacje, że tłumaczom z zagranicznych stacji łamał się głos, gdy Zełenski wygłaszał swoje orędzia

Warto przypomnieć, że zanim Wołodymyr Zełenski trafił do polityki, pracował jako aktor. Mając 17 lat brał udział w popularnym programie komediowym KVN, gdzie dał się poznać jako błyskotliwy komik. Grał także w komediach romantycznych i zajmował się dubbingiem. Podkładał m.in. głos misiowi Paddingtonowi. Obecnie hitem sieci jest serial "Sługa narodu", w którym Zełenski wcielił się w główną rolę - nauczyciela, który przez przypadek trafia do wielkiej polityki i zostaje prezydentem. Internauci z lubością odkopują podobne perełki z przeszłości ukraińskiego przywódcy, m.in. furorę robią stare zdjęcia Wołodymyra Zełenskiego. 

Redakcja poleca

Wołodymyr Zełenski w młodości. Stare zdjęcie prezydenta Ukrainy trafiło do sieci

Jak wyglądał młody Wołodymyr Zełenski? O tym można się przekonać oglądając archiwalne zdjęcie prezydenta Ukrainy, które krąży po internecie. Okazuje się, że były komik nosił się kiedyś jak gwiazda rocka i miał kolczyk w uchu. W komentarzach internauci porównują młodego Zełenskiego do paru znanych postaci, m.in. Dave'a Gahana z Depeche Mode czy Damiano z zespołu Måneskin. Ale pojawiły się też skojarzenia z polskimi gwiazdami.

Wypisz wymaluj Radek Liszewski z Weekendu. 

Wygląda jak zaginiony członek Just 5.

A wam z kim się kojarzy młody Wołodia? 

Małgorzata Kożuchowska
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News