Zamknij

Viola Kołakowska uderza w Krystynę Jandę. "Jak pani nie wstyd?". Poleciła jej zbadać głowę

22.09.2021 16:14

Viola Kołakowska ostro skomentowała wypowiedź Krystyny Jandy o osobach niezaszczepionych. Naczelną koronasceptyczkę oburzyły słowa aktorki, która opowiada się za surowymi obostrzeniami dla osób bez paszportu covidowego i jest za tym, aby niezaszczepionych artystów pozbawić możliwości pracy. - To jest skandal, co ta kobieta wypowiada! - grzmi Kołakowska.

Viola Kołakowska i Krystyna Janda
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, VIPHOTO/East News

Krystyna Janda wywoła falę dyskusji swoją wypowiedzią o osobach niezaszczepionych. Aktorka jest zagorzałą zwolenniczką szczepień przeciwko COVID-19. Sama jako jedna z pierwszych przyjęła preparat, w początkowym etapie, gdy dawki należały się osobom z grupy zero. Jak tłumaczyła, sądziła, że bierze udział w kampanii promującej szczepienia. Sprawa zakończyła się skandalem, a na aktorkę i inne znane osoby "spoza kolejki" spadła lawina krytyki.

Założycielka Teatru Polonia obecnie wyraża gotowość do przyjęcia trzeciej dawki. Wobec tych, którzy do tej pory nie chcieli się zaszczepić aktorka jest bezwzględna i chciałaby, aby otoczenie również zaczęło wywierać presję na takie osoby w przestrzeni publicznej. 

Ja się zastanawiam, czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą! Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni chodzić do pracy - powiedziała Janda.

Viola Kołakowska zaatakowała Krystynę Jandę za słowa o nieszczepionych

Wypowiedź Krystyny Jandy nie omieszkała skomentować Viola Kołakowska, która od początku pandemii wojuje w sieci przeciwko obostrzeniom, a w celu nabycia odporności przeciwko wirusowi "zaszczepiła" się jadem amazońskiej żaby. Matka dzieci Tomasza Karolaka zamieściła fragmenty rozmowy z Jandą i stwierdziła, że "wszystkie kobiety są wspaniałe, niektóre tylko po prostu nie są mądre". 

Jak pani nie wstyd?! Ja się zastanawiam, czy w ogóle powinna Pani otwierać usta. Koszmar, koszmar, koszmar - napisała do Jandy Kołakowska. Jestem za tym, żeby Pani zwróciła całą dotację, którą otrzymała na teatr. To jest skandal, co ta kobieta wypowiada! - grzmiała. 

Krystyna Janda pożaliła się w wywiadzie, że zostało jej już mało przeciwciał, na co antyszczepionkowa celebrytka poleciła jej... przebadać głowę.

Ależ Pani Krystyno, to jest tak, że przeciwciała giną, kiedy mamy mało sprawnych komórek mózgowych. Proponuję więc najpierw zbadać głowę, wtedy też dowiemy się, jaka jest przyczyna tak dużego poziomu nietolerancji, dyskryminacji, niechęci, braku empatii, histerii, a wręcz po prostu głupoty - radzi aktorka od antyprykatora. 

W kolejnej relacji Kołakowska zaapelowała do Jandy. 

Pani Krystyno, ludzie bez teatru mogą żyć - nie jest to najważniejsza i najistotniejsza sprawa w ich życiu, ale w pani życiu teatr jest najistotniejszy, więc ludzie bez pani przeżyją, ale pani bez ludzi nie przeżyje. Proszę sprawdzić przeciwciała jeszcze raz - doradziła "życzliwie" partnerka Karolaka. 

Kołakowska bulwersuje komentarzem po śmierci Krawczyka. Apeluje, by się nie szczepić

VIOLAA1
fot. Instastories:@violkakolakowska
viola2
fot. Instastories:@violkakolakowska
df
fot. Instastories:@violkakolakowska
loader