Zamknij

Rodzina Tomasza Stockingera się powiększy. Gwiazdor "Klanu" zdradził płeć dziecka

18.06.2021 13:09

Tomasz Stockinger zostanie dziadkiem. Aktor grający doktora Lubicza w serialu "Klanu" pochwalił się, że jego syn będzie miał drugie dziecko. Gwiazdor zna już płeć. Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

Tomasz Stockinger
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Tomasz Stockinger od lat wciela się w postać doktora Pawła Lubicza w serialu "Klan". Widzowie mogli go podziwiać także w szeregu innych produkcji, z czego ostatnio w głośnym hicie "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej, w którym aktor wcielił się w rolę ojca Laury Biel. Zabrakło go jednak na uroczystej premierze. Powodem były problemy zdrowotne i poważna operacja serca, którą gwiazdor "Klanu" przeszedł na początku zeszłego roku

Prywatnie Tomasz Stockinger jest szczęśliwym ojcem i dziadkiem. Ze związku z byłą żoną ma syna Roberta, który pracuje jako reporter "Dzień Dobry TVN" i jest związany z dziennikarką Patrycją Drozd. Para pobrała się w 2015 roku, a dwa lata później powitała na świecie córkę Oliwię. Teraz syna Tomasza Stockingera i jego ukochana spodziewają się drugiego dziecka, co oznacza, że gwiazdor "Klanu" ponownie zostanie dziadkiem. 

Paulina Holtz trafiła do szpitala. W jakim stanie jest gwiazda "Klanu"?

Tomasz Stockinger będzie dziadkiem. Aktor "Klanu" oczekuje wnuka 

Serialowy doktor Lubicz nie posiada się ze szczęścia, że jego rodzina znowu się powiększy. Aktor potwierdził ciążę synowej i zdradził płeć dziecka. Tym razem Tomasz Stockinger będzie miał wnuka

- A ja już nie mogę się doczekać. Mogę zdradzić, że urodzi się chłopiec - powiedział  magazynowi "Świat i Ludzie". 

Rozwiązanie ma nastąpić za cztery miesiące. Tymczasem rodzina chucha i dmucha, by żona Roberta bezpiecznie dobrnęła do końca ciąży. 

loader