Zamknij

Tomasz Kammel i Norbi na zdjęciu sprzed 20 lat. Fani: "Czas działa na waszą korzyść" [FOTO]

24.02.2021 15:45

Tomasz Kammel pokazał niepublikowane dotąd zdjęcie z Norbim. Fotografia została wykonana ponad 20 lat temu. Prowadzący "Pytania na śniadanie" oraz gwiazdor programu "Jaka to melodia?" mocno się zmienili.

Tomasz Kammel i Norbi
fot. AGENCJA SE/East News

Tomasz Kammel od wielu lat związany jest z Telewizją Polską. Prezenter regularnie prowadzi "Pytanie na śniadanie". Do niedawna jego partnerką na planie była Marzena Rogalska, z którą tworzył lubiany przez widzów zgrany duet. Ostatnio dziennikarka podjęła decyzję o odejściu z TVP, co odbiło się szerokim echem w mediach. W programie śniadaniowym szybko zastąpiła ją Izabella Krzan, modelka i prezenterka znana z "Koła fortuny".

Internauci z uwagą przyglądają się ostatnim wpisom Tomasza Kammela w mediach społecznościowych. Dziennikarz wciąż nie skomentował odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP, co spotyka się z ostrą krytyką wielu osób. Para współpracowała w "Pytaniu na śniadanie" przez ponad dekadę - tym bardziej zadziwiające jest milczenie prezentera. Tomasz Kammel nie reaguje na komentarze - zamiast tego postanowił opublikować archiwalne zdjęcie z kolegą ze stacji.

Zobacz także: Tomasz Kammel komplementuje Joannę Jędrzejczyk. Internauci krytykują postawę dziennikarza

Tomasz Kammel i Norbi na wspólnym zdjęciu sprzed lat

Tomasz Kammel opublikował na Instagramie zdjęcie z Norbim, które zostało wykonane blisko 20 lat temu. W opisie w zabawny sposób zwrócił się do Izabelli Krzan. Prezenterka w połowie lutego 2021 świętowała swoje 26 urodziny.

- Hej Izabella, zgadnij, ile miałaś lat, gdy Twoi koledzy z pracy robili sobie to zdjęcie? - napisał Tomasz Kammel.

Fani pozytywnie komentują przemianę obu panów na przestrzeni ostatnich lat. "Czas działa na waszą korzyść" - czytamy w komentarzach. Inni zwrócili uwagę na to, że Tomasz Kammel szybko zaakceptował nową partnerkę w "Pytaniu na śniadanie" po odejściu Marzeny Rogalskiej. "To już nie Marzenka a Iza? Szybka zmiana frontu widzę", "Marzena bardzo się lubiła z Panem Tomaszem! Tak bardzo, że zaprosił ją do Kammel Czannel! Odcinek usunięty, czy jeszcze nie?" - piszą rozczarowani internauci.

loader