Obserwuj w Google News

Tiktokerka grozi Ukraińcom w Polsce. „Zaniesiemy was w prezencie Putinowi, banderowskie ku*wy”

2 min. czytania
07.07.2022 22:17
Zareaguj Reakcja

Tiktokerka, która na platformie działa pod nickiem „wwwwioletta”, może cieszyć się ponad 11 tys. obserwatorów. Jej filmy mają łącznie setki tysięcy wyświetleń – niektórzy się z nią zgadzają, inni niekoniecznie. Chodzi o wypowiedzi dotyczące Ukraińców w Polsce.

Tiktokerka
fot. screen Tik Tok @wwwwioletta

Tiktokerka na tyle zdobyła zainteresowanie internautów, że ci chcą wyśledzić, gdzie pracuje i czym się zajmuje. Wszystko po to, aby poniosła konsekwencje swoich wypowiedzi. Na razie ustalono, że kobieta popiera Konfederację, pracuje w Holandii i zajmuje się sprzątaniem. W wolnych chwilach publikuje filmy, w których szczuje na wschodnich sąsiadów.

Zobacz także:  Ukraińska tiktokerka uciekła z kraju. Jej 18-letni brat zginął na wojnie. „Nie chcę w to wierzyć” [WIDEO]

Tiktokerka nie ma litości dla Ukraińców

- Do siebie, ku*wy, bo już mamy was dosyć. My jesteśmy Polakami i my wam zaraz pokażemy, co to znaczy polska krew. Gołymi rękami was, ku*wa, wyniesiemy. Zaniesiemy was w prezencie Putinowi, banderowskie ku*wy. Biedne kobiety i dzieci? Takie biedne? [...] To jest ich zadanie, oni tu nam przyjechali robić agitację. Normalni ludzie zostali tam – mówi tiktokerka w jednym ze swoich filmów.

Internautka wypowiada się na aktualne tematy polityczne dotyczące Polski i świata. Pod jej filmami często można zauważyć żywe dyskusje i kłócących się obserwujących. Do tej pory nie przeprosiła za swoje ostre wypowiedzi.

- Najlepiej, jakby wszyscy przedsiębiorcy się z nami zjednoczyli, sklepikarze, i dali napis: „Zakaz wstępu dla Ukraińca. Ukraińcy tylko pojedynczo”. Coś takiego, żeby oni się czuli obco, żeby oni zrozumieli, że my ich ku*wa nie chcemy i żeby wiedzieli, że rząd swoje, a naród swoje. I że naród będzie im dokuczał, ku*wa, i wypie*dalać do siebie, ku*wy jeb*ne – mówi w jednym z nagrań.

Na profilu publikuje również newsy mające zrazić Polaków do Ukraińców. Przykładowo pokazuje zdjęcia Ukrainek poszukiwanych listami gończymi czy też screeny dotyczące zatrzymania kilkudziesięciu poszukiwanych osób na granicy polsko-ukraińskiej. Sama zresztą twierdzi, że Ukraina to nie państwo i nigdy nie istniała. Przytoczyła też jedną z historii z Niemiec.

Redakcja poleca

- Mam tu komentarz od jednego pana. W Niemczech niemiecka rodzina przyjęła Ukraińca do domu, który zamordował właściciela, obciął mu głowę i do dzisiejszego dnia tego Ukraińca nie złapali. Tak się kończy pomoc – mówi „wwwwioletta”.

steven seagal jaromir nohavica gerard depardieu
12 Zobacz galerię
fot. Bernard Patrick/ABACA/EAST NEWS, Bartosz KRUPA/East News, Stephen Caillet / Panoramic/Starface/East News