Zamknij

Taniec z gwiazdami: Paulina Sykut-Jeżyna jest chora? Fani zaniepokojeni

21.09.2021 18:07

Paulina Sykut-Jeżyna jest bardzo ceniona przez fanów jako współprowadząca "Taniec z gwiazdami". Po niedawnym odcinku tanecznego show fani zaniepokoili się o jej zdrowie. Prezenterka ujawniła, co jej dolega.

Paulina Sykut-Jeżyna
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Paulina Sykut-Jeżyna prowadzi "Taniec z gwiazdami" od jego piątej edycji (w TVN). Występy zapowiada razem z Krzysztofem Ibiszem, który w tej roli sprawdza się od początku emisji show w TVN w najnowszym sezonie dołączyła do nich także Izabela Janachowska). W niedawnym odcinku show widzowie zauważyli, że Sykut-Jeżyna ma wyraźną chrypkę.

Fani prezenterki, którzy kibicują jej w innym programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie Sykut-Jeżyna pojawia się już nie w roli współprowadzącej, a uczestniczki, są zaniepokojeni, czy zdrowie pozwoli jej na udział w tym show. Jak wiadomo, uczestnicy nie tylko wizualnie upodabniają się do gwiazd, których utwory wykonują, ale sami śpiewają piosenki. Czy Paulina Sykut-Jeżyna nie wycofa się z programu? Prezenterka ujawniła, co jej dolega.

Zobacz także: Dorota Gardias szczerze o obawach, związanych z operacją. "Myślę, jak ta pierś będzie wyglądała"

Paulina Sykut-Jeżyna nie wystąpi w kolejnym "TTBZ"? Fani niepokoją się jej zdrowiem

Zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny zainteresował się serwis "Plejada". Na pytanie o chrypkę i to, czy nie wpłynie ona na występ prezenterki w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Sykut-Jeżyna zaprzeczyła. Przyznała jednak, że ma problem z krtanią, który związany jest z przepracowaniem.

"Tak, oczywiście wystąpię w programie. Mam problem z krtanią, co wynika z przepracowania. Ostatnio bardzo dużo śpiewam, ale czuję się dobrze" - wyjawiła i dodała, że nie liczy na taryfę ulgową. "Oczywiście, jest pewna niedyspozycja, ale nie ma tutaj taryfy ulgowej".

loader