Zamknij

Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman zniknęła z programu. Zastąpiła ją redakcyjna koleżanka

21.09.2021 13:10

Dorota Wellman jest jedną z czołowych prowadzących "Dzień Dobry TVN". Razem z Marcinem Prokopem tworzą zgrany duet na ekranie. Niestety, we wtorkowym odcinku Wellman była nieobecna. Dziennikarkę zastąpiła inna redakcyjna koleżanka - Małgorzata Ohme. Co się stało?

Dorota Wellman i Marcin Prokop
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Dorota Wellman i Marcin Prokop tworzą jeden z najbarwniejszych duetów prowadzących w "Dzień Dobry TVN". Niestety, we wtorkowym odcinku Doroty Wellman zabrakło obok Marcina Prokopa. Zastąpiła ją Małgorzata Ohme, która nieco zaskoczyła swoją obecnością widzów. Ohme oczywiście prowadzi "Dzień Dobry TVN", jednak w duecie z Filipem Chajzerem.

Zobacz też: Marcin Prokop pokazał piękne zdjęcie z 14-letnią córką. "Bujając w obłokach" [FOTO]

Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman zniknęła z programu. Zastąpiła ją redakcyjna koleżanka

Marcin Prokop szybko po wejściu na antenę wytłumaczył widzom tę zmianę. "Dorota musi odpocząć" - powiedział. Nie zdradził jednak, jak długo Dorota nie będzie obecna w programie. Fani śniadaniówki szybko skomentowali zmianę w "Dzień Dobry TVN". "Beznadziejne te zmiany. Po co psuć coś, co jest sprawdzone. Dla mnie kolosalna zmiana na gorsze", "Prokop bez Wellman to jak Flip bez Flapa; Ale beznadzieja", Dorotka, wracaj do zdrowia", "najlepsza para to Dorota i Marcin", "totalnie nie" - podkreślali fani.

Niedawno Dorota Wellman napisała felieton dla "Wysokich Obcasów", w którym skrytykowała celebrytki pokazujące na Instagramie każdy aspekt swojego życia. Dostało się m.in. Annie Wendzikowskiej i Edycie Herbuś. Obie celebrytki opowiedziały Wellman.

loader