Zamknij

Hotel Paradise: Wiktoria jest ofiarą znęcania psychicznego? Widzowie domagają się reakcji produkcji

21.09.2021 17:21

"Hotel Paradise" doczekał się już czwartej swojej odsłony. Program jak zwykle cieszy się dużym zainteresowaniem widzów i budzi wiele kontrowersji. Tym razem widzowie alarmują, że to, co widać w ostatnich odcinkach reality show nazwać można psychiczne znęcaniem się.

Hotel Paradise: Wiktoria jest ofiarą znęcania psychicznego? Widzowie domagają się reakcji produkcji
fot. Hotel Paradise/TVN7

"Hotel Paradise" to kontrowersyjne reality show, w którym piękne kobiety i atrakcyjni mężczyźni zamknięci w hotelu, ulokowanym w rajskim Zanzibarze, konkurują o swoje względy i próbują stworzyć pary. Odpadają ci, którym to się nie udaje. Rywalizacja, gorąca atmosfera i odosobnienie ekipy dają się wszystkim we znaki, prowadząc często do konfliktowych sytuacji oraz małych i wielkich dramatów, jakie przeżywają uczestnicy.

Nie wszystko, co dzieje się na planie programu, odpowiada widzom. Wiele sytuacji oraz zachowań uczestników jest mocno komentowanych w sieci. Tym razem fani "Hotelu" zwracają uwagę, że zachowanie uczestniczek programu w stosunku do jednej z bohaterek, Wiktorii, przeradza się w znęcanie psychiczne.

Zobacz także: Richard Buckley nie żyje. Słynny dziennikarz i mąż projektanta Toma Forda zmarł w wieku 72 lat

"Hotel Paradise: Wiktora ofiarą psychicznego znęcania się?

Wiktoria jest uczestniczką, która weszła do programu już w jego trakcie. Być może z tego względu panie, które już w programie były, traktują ją z rezerwą. Wiktoria stała się ofiarą częstych pomówień i jednym z głównych tematów rozmowy pomiędzy uczestniczkami programu. Zdaniem widzów zaczyna to coraz bardziej przeradzać się w psychiczne znęcanie. Pod jednym z niedawnych postów na Instagramie "Hotelu" internauci przekonują, że żeńska część ekipy zachowuje się w stosunku do Wiktorii bardzo nie w porządku. Padają określenia, takie jak "hipokryzja", "plucie jadem" oraz "totalna patologia". Najwięcej niepochlebnych opinii zbiera Launo. Widzom nie podoba się, w jaki sposób kobieta manipuluje innymi, by wyrządzić przykrość Wiktorii. Ta niedawno nie wytrzymała scysji z uczestniczkami i popłakała się.

W komentarzach widać mnóstwo krytyki w stronę Launo, a także zarzuty do producentów, którzy nie reagują na obrażanie jednej z uczestniczek.

"Tego sezonu nie da się oglądać. Poniżanie, wyśmiewanie, obgadywanie i manipulowanie, a później tłumaczenia, że to tylko gra. Nie, to nie gra, to bardzo brzydki charakter", "Klauno nawet nie potrafi poprawnie zadawać pytań... Czy ktoś może zabrać tę dziewczynę z tego hotelu? Czy już każdy się nią brzydzi?", "Gdzie była produkcja? To podchodzi już pod znęcanie się psychiczne!", "Dlaczego produkcja pozwala na takie gnębienie? Znęcanie psychiczne dla oglądalności?" - piszą rozgoryczeni internauci. Czy ich prośby spotkają się z reakcją?

loader