Zamknij

Nie żyje znany youtuber. Twórca internetowy popełnił samobójstwo

Patrycja Chudolińska
20.04.2020 10:15

Steve Cash nie żyje. Popularny youtuber, twórca kanału "Talking Kitty Cat" popełnił samobójstwo w wieku 40 lat. O jego nagłej śmierci poinformowała zrozpaczona żona, Celia.

Steve Cash Talking Kitty Cat
fot. YouTube/Talking Kitty Cat

Steve Cash nie żyje. Mężczyzna zdobył ogromną popularność w internecie dzięki serii filmów na kanale "Talking Kitty Cat". Youtuber prowadził dialogi ze swoim czarnym kotem. Jego profil subskrybowało blisko 2,5 miliona osób. O nagłej śmierci mężczyzny poinformowała jego ukochana żona, Celia.

- To niezwykle ciężkie. Nawet nie jestem pewna, co napisać albo, co ważniejsze, co robić. Tego ranka straciłam mojego najlepszego przyjaciela, pomocnika, kochanka, mentora, moje wszystko - zaczęła wpis Celia.

Steve Cash nie żyje. Znany youtuber popełnił samobójstwo

Celia DeCosta Cash potwierdziła, że jej mąż popełnił samobójstwo. Od dawna zmagał się z problemami psychicznymi - jak podaje Fox News, cierpiał m.in. na depresję oraz chorobę afektywną dwubiegunową.

- Z żalem informuję, że mój mąż Steven Cash odebrał sobie życie 16 kwietnia 2020 r. Czuję ból, dzieląc się tym z wami. Proszę o zrozumienie, dajcie jego bliskim czas, żeby go opłakiwać. Wiedźcie, że Steve już nie czuje bólu - napisała w mediach społecznościowych Celia.

Z informacji TMZ wynika, że mężczyzna zmarł na skutek postrzału. Fani składają kondolencje na jego profilach w mediach społecznościowych.

RadioZET.pl/PCh