Obserwuj w Google News

Sławomir i Kajra się rozwodzą? Odpowiedzieli na plotki. „Będzie się ze mną męczył”

2 min. czytania
14.08.2022 14:24
Zareaguj Reakcja

Sławomir i Kajra od lat działają razem zarówno prywatnie, jak i zawodowo, będąc jedną z ulubionych show-biznesowych par. Od pewnego czasu pojawiają się plotki o kryzysie w ich małżeństwie. Razem zabrali w tej sprawie głos.

Kajra i Sławomir
fot. Instagram@superkajrascvreen

Sławomir i Kajra są jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu. Są małżeństwem już od jedenastu lat, ale są razem także na płaszczyźnie zawodowej, bo od dawna wspólnie występują i dają koncerty. Mimo to, że zdają się świetnie dogadywać, to jednak nie ustają plotki o ich rzekomym rozwodzie.

Jednym z powodów tych przypuszczeń jest informacja, jaka dostała się do mediów przed rokiem. Kajra wyznała wtedy, że w jej małżeństwie ze Sławomirem bywa bardzo nerwowo. Zdarzyło się jej nawet wykrzyknąć, że chce rozwodu.

Nic dziwnego, że po tamtych sensacjach temat rozwodu Kajry i Sławomira powraca. W niedawnej wypowiedzi małżonkowie odnieśli się do sprawy. Czy ich komentarze uciszą plotki?

Zobacz także: Krzysztof Ibisz rozbawił internautów. Już spakował się na poród. „Jedna para majtek na 3 dni” 

Sławomir i Kajra się rozwodzą? Odpowiedzieli na plotki. „Będzie się ze mną męczył”

Sławomir i Kajra byli gwiazdami niedawnego Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie, gdzie mieli okazję porozmawiać z reporterem portalu Pomponik. Nie zabrakło pytania o ich relację. Artyści z żartem odnieśli się do plotek:

Jak zauważyli, kłótnie w ich związku nie są niczym niespotykanym. Obydwoje są przekonani, że jest to bardzo dobry objaw, który pokazuje, że ludziom wciąż na sobie zależy.

Generalnie, jak nie ma tej nutki pikanterii, tematu niezgody to nudno było. Więc dobrze, kiedy zawsze się można o coś posprzeczać. Przynajmniej wiadomo, że chyba nam zależy na sobie. Gdybyśmy się nie sprzeczali, to by znaczyło, że odpuszczamy – stwierdziła Kajra.

Redakcja poleca

Sławomir przyznał, że małżeństwo z Magdą Kajrowicz jest dla niego powodem do radości.

Ja bym skomentował, że to są najpiękniejsze lata, które trwają i bardzo się cieszymy z naszego małżeństwa. Absolutnie idzie w dobrym kierunku – powiedział artysta.

Na koniec Kajra skwitowała, że wesele ze Sławomirem trwało aż siedem dni i ona nie chce tego już z nikim powtarzać.

Powiedzieliśmy sobie tak 11 lat temu, wesele trwało siedem dni, ja nie zamierzam tego z nikim i nigdy powtarzać. Niestety, Sławomir będzie się ze mną męczył do grobowej deski – podsumowała.