Zamknij

Powstanie film o Małgorzacie Rozenek? Gwiazda wskazała aktorkę, która mogłaby ją zagrać

03.10.2022 21:44

Małgorzata Rozenek-Majdan została ostatnio zapytana, czy chciałaby, aby powstał film o jej życiu. Prezenterka zdradziła, która znana aktorka mogłaby wcielić się w nią na ekranie.

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Artur Zawadzki/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciągu 10 lat zrobiła oszałamiającą karierę, nie tylko wychodząc z cienia znanego męża, ale i stając się jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Ostatnio została zapytana przez dziennikarkę Jastrząb Post, czy marzy o filmie biograficznym. Co powiedziała?

Małgorzata Rozenek-Majdan mówi o filmie na swój temat

Gwiazda TVN była zaskoczona pomysłem reporterki, jednak zdecydowała się odpowiedzieć.

- Mój przykład, jest przykładem, że nigdy nie jest za późno. Mój przykład jest przykładem, że możesz naprawdę trafić na możliwość i jeżeli ją dobrze wykorzystasz, to jesteś w stanie osiągać duże rzeczy. Ale mój przykład, to też jest taki przykład kobiety, która działa, bierze sprawy w swoje ręce, ale też i trudności, które ma na swojej drodze przekuwa w swój sukces – powiedziała.

Rozenek zdradziła, że jej największym życiowym sukcesem jest rodzina, najwyraźniej dając do zrozumienia, że powinna być ona ważną częścią ewentualnie powstałej produkcji filmowej.

- Tak naprawdę jak ktoś mnie pyta o moją drogę, to zawsze widzę Henryka. Nie „Dzień Dobry TVN”, z którego się niezwykle cieszę, nie inne biznesy, czy rzeczy, które pomagają mi myśleć, że jestem kobietą spełnioną, ale Henryk jest dla mnie taki symbolem, że nie wolno się poddawać. (…) Bardzo często brak sukcesu wynika z tego, że ludzie rezygnują na metr przed metą, bo nie wiedzą, że ta meta tam jest. My traciliśmy nadzieję kilkukrotnie, a teraz dzidziuś jest i jest żywym dowodem na to, że da się – opisała swoje starania o dziecko Małgosia.

Prezenterka wskazała także aktorkę, która mogłaby ją zagrać.

- Główną rolę mogłaby zagrać wyłącznie Jennifer Aniston, którą bardzo cenię. Moje życie pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nie jest moją ambicją, ani nie jest w moim marzeniach przygotowanie filmu o mnie. Chociaż, jeżeli to miałoby kogoś zainspirować… - podsumowała Małgorzata.

Obejrzelibyście film o życiu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

loader