Zamknij

Rozenek gorzko o przyjaźniach z kobietami: „Różnie bywało. Pozytywne emocje dostawałam od mężów”

30.09.2022 22:22

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się niedawno na Galę Woman Power 2022 i udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o jej relacjach z przedstawicielami obu płci. Co powiedziała gwiazda?

Rozenek Majdan
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan chyba już przyzwyczaiła się do tego, że każda jej wypowiedź wzbudza ogromne emocje. W rozmowie z gwiazdą TVN-u dziennikarz Pomponika poruszył między innymi temat licznych komentarzy dotyczących jej wystąpień w „Dzień Dobry TVN”. Rozenek podkreśliła, że ma świadomość, że jako osoba publiczna wystawia się na ocenę widzów i musi liczyć się z krytyką. Jednak prawdopodobnie medialny szum wzbudzi jej odpowiedź na inne pytanie reportera.

Małgorzata Rozenek-Majdan była krzywdzona głównie przez kobiety

Rozenek, pytana przez dziennikarza o przesłanie gali, wyraziła ogromną radość i dumę z sukcesów kobiet, które nie boją się rozwijać na polach zarezerwowanych do tej pory dla mężczyzn. Choć według prezenterki sukces nie ma płci, to właśnie aktywność kobiet wysuwa się w obecnym czasie na pierwszy plan i należy je wspierać.

Nieoczekiwanie temat rozmowy został zmieniony, a Rozenek została zapytana o to, kto krzywdził ją częściej: kobiety czy mężczyźni.

- Zdecydowanie kobiety – odpowiedziała Małgosia. – Miałam ogromne szczęście do mężczyzn. Mimo że moje życie układało się różnie, to największe przyjaźnie, największe miłości, najbardziej pozytywne emocje dostawałam zawsze od mężów, od mojego taty. Teraz dostaję ogromnie wiele miłości od moich synów. Mój najbliższy przyjaciel jest mężczyzną.

Gwiazda poruszyła też kwestie kończenia relacji z mężczyznami.

- Nawet jeżeli nasze drogi się rozchodziły, to zawsze w taki sposób, że nie czułam się skrzywdzona – podkreśliła Rozenek, a dopytana przez dziennikarza o relacje z kobietami odpowiedziała – Różnie bywało.

Na tym jednak Małgorzata zakończyła swoją wypowiedź, zaznaczając, że nie jest osobą, która rozpamiętuje krzywdy i negatywne emocje, a o krótki komentarz pokusiła się jedynie by zwięźle odpowiedź na „odważne” pytanie.

loader