Obserwuj w Google News

Polski youtuber zrobił sobie kontrowersyjny tatuaż. "Kierował mną challenge"

2 min. czytania
14.04.2021 15:16
Zareaguj Reakcja

YouTuberzy Mateusz Trąbka i Jakub Patecki gościli w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Członkowie Ekipy Friza opowiedzieli o kontrowersyjnym challengu, w którym wzięli udział. Dziennikarz TVN nie krył swojego zdziwienia.

YouTuber
fot. AA/ABACA/Abaca/East News

Ekipa Friza to jedna z najpopularniejszych formacji na polskim YouTubie. Bohaterowie i mieszkańcy tzw. domu Ekipy publikują nagrania, na których biorą udział w różnych wyzwaniach i dzielą się swoim stylem życia z odbiorcami. Ostatnio na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiedli youtuberzy z Ekipy - Mateusz Trąbka, znany także jako Tromba i Jakub Patecki, czyli Patec. Młodzi twórcy internetowi opowiedzieli o swojej działalności. Okazuje się, że Tromba w ramach jednego z wyzwań zdecydował się na zrobienie kontrowersyjnego tatuażu.

Zobacz także:  Tragiczna śmierć influencerki. Lee MacMillan popełniła samobójstwo

Mateusz Trąbka z Ekipy Friza wytatuował penisa na stopie

W rozmowie z Kubą Wojewódzkim youtuber przyznał, że wytatuował sobie na stopie męskie przyrodzenie. Mateusz nie mógł wykręcić się z realizacji wyzwania, które dla Ekipy było świętością. Niestety, kontrowersyjna dziara negatywnie wpłynęła na jego współpracę z jedną marką.

- Miałem z nimi rozmowę, ale powiedzieli, że z penisem na stopie to niestety nie [...] Kierował mną challenge. Było koło fortuny w pierwszym sezonie Ekipy i wylosowałem, że muszę zrobić ten tatuaż. A to koło fortuny to była u nas świętość - zdradził Mateusz Trąbka.

Drugi rozmówca Kuby Wojewódzkiego również musiał wykonać tatuaż. Jakub Patecki przez długi czas nie mówił o tym nawet swoim rodzicom.

- Mam tak zwaną stopę youtubera, gdzie robię sobie wszystkie tatuaże. Moi rodzice o tym nie wiedzieli - powiedział.

Oglądaliście filmy Ekipy Friza?