Obserwuj w Google News

Organizatorzy Eurowizji wyśmiali polski występ? Pokazali to podczas konkursu [WIDEO]

2 min. czytania
13.05.2022 18:57
Zareaguj Reakcja

Organizatorzy Eurowizji robią wszystko, by fanom plebiscytu umilić czas w oczekiwaniu na wyniki głosowania. W niedawnym drugim półfinale pokazali ranking najdziwniejszych wykonań, które mogliśmy oglądać podczas wcześniejszych edycji. Nie zabrakło polskiego akcentu.

Eurowizja
fot. YouTube/ESC/screen

Eurowizja 2022 trwa - wielki finał już w sobotę 14 maja - a za nami dwa koncerty półfinałowe, które przyniosły wiele emocji. Z pewnością podgrzały atmosferę wśród widzów TVP, którzy aż dwukrotnie mieli okazję oglądać materiały niezgodne z linią programową polskiej telewizji, której nie udało się wyciąć pocałunków par jednopłciowych. Reprezentant Polski, Krystian Ochman, zachwycił swoim wykonaniem i przeszedł do finału. Oczywiście w oczekiwaniu na ogłoszenie, które z państw wystąpią w ostatniej odsłonie Eurowizji, realizatorzy starali się umilić widzom czas, przypominając różne najdziwniejsze, najbardziej zaskakujące czy najbardziej ekscentryczne występy, jakie mogliśmy oglądać we wcześniejszych edycjach wydarzenia.

Zobacz:  Eurowizja 2022: finał z Polską. RELACJA na żywo i WYNIKI live [SOBOTA, 14.05]

Redakcja poleca

Organizatorzy Eurowizji wyśmiali polski występ?

W krótkim materiale zobaczyliśmy m.in. reprezentacje przebrane za piratów, uczestników protestu, wokalistkę wniesioną na scenę przez olbrzyma, wikingów, a także fiński zespół Lordi, który zasłynął demonicznymi przebraniami i w 2006 roku wygrał konkurs. Wśród zabawnych ujęć nie zabrakło reprezentantów Polski.

Nie chodzi o Andrzeja Piasecznego, który wiele lat temu - o czym nie wszyscy pamiętają - także reprezentował nas na Eurowizji i został wtedy okrzyknięty jednym z najgorzej ubranych uczestników plebiscytu (Ech! To jego zrzucone futerko!), a o "Słowianki Donatana" - czyli ubijającą masło Paulę Tumalę i piorącą na tarze Olę Ciupę. Słowianki z olbrzymimi dekoltami, eksponującymi biusty, były wtedy elementem "wystroju" podczas występu Cleo i Donatana, który, warto przypomnieć, mimo wszystko się podobał i zapewnił nam miejsce w fiale. Dokładnie mówiąc, jako ekscentryczny akcent pokazano Ciupę wdzięcząca się do kamery i lejącą wodę z kubła.

Jak widać jednak, do tej pory biuściaste Polki są z sentymentem wspominane przez organizatorów. Erotyczne pranie i ubijanie masła można zobaczyć około 1:54 w pełnym nagraniu drugiego półfinału. Prezentujemy je poniżej.

Słowianki
fot.