Obserwuj w Google News

Olga Frycz znów się rozstała? Jeszcze w lutym były wspólne zdjęcia

2 min. czytania
04.05.2021 12:33
Zareaguj Reakcja

Olga Frycz znów rozstała się z partnerem. Jeszcze w lutym chwaliła się wspólnymi zdjęciami. Teraz poinformowała fanów, że jest singielką.

Olga Frycz
fot. VIPHOTO/East News

Olga Frycz przez kilka lat związana była z trenerem personalnym Grzegorzem Sobieszkiem, z którym doczekała się córki Helenki. Niestety, zaledwie rok po narodzinach dziecka, aktorka poinformowała, że ona i jej narzeczony nie są już razem. W wydanym wtedy oświadczeniu przekazała, że mimo prób i prac nad związkiem nie udało się go uratować, a decyzja o rozstaniu jest ich wspólnym postanowieniem. Byli narzeczeni i rodzice dwuletniej obecnie Helenki nadal zachowują bardzo dobre relacje, co zresztą było widać w mediach,  kiedy po niedawnych atakach na aktorkę, jej partner bronił jej przed hejtem w sieci.

Zobacz także: Olga Frycz nie odbyła kwarantanny po powrocie z wakacji? Aktorka tłumaczy: "Mnie to nie dotyczy"

Olga Frycz znów zaliczyła rozstanie? "Dajcie mi spokój"

Od rozstania z Sobieszkiem nie minął rok, ale całkiem niedawno Frycz pokazała w sieci nowego mężczyznę. Choć nie było żadnych oficjalnych deklaracji, to jednak fanom gwiazdy zdawało się, że znalazła kolejną miłość. Jeszcze w lutym razem z rzekomym nowym chłopakiem spacerowała po Warszawie. Miał to być mężczyzna, którego aktorka poznała podczas wyjazdu na Teneryfę.

Redakcja poleca

Teraz gwiazda znów udała się w podróż, tym razem na Malediwy, gdzie przebywa z przyjaciółmi i córeczką. Na internetowej sesji pytań i odpowiedzi jeden z fanów poruszył sprawę nowego chłopaka. Aktorka została spytana wprost: czy ma chłopaka. Odpowiedziała na to krótko: "A dajcie mi spokój już. Już dawno, dawno nie. Nie, nie nie" - powiedziała.

Oznacza to z pewnością, że mężczyzna, z którym była widziana, na pewno nie jest jej chłopakiem. Możemy też wnioskować, że znajomość z jej perspektywy okazała się niezbyt ciekawa, by ją kontynuować.

RadioZET.pl/AS