Obserwuj w Google News

Joanna Koroniewska pokazała córkę. "Uroda po babci" [FOTO]

2 min. czytania
04.05.2021 12:19
Zareaguj Reakcja

Joanna Koroniewska jest szczęśliwą mamą dwóch córek: Janiny i Heleny. Starsza latorośl aktorki niedługo skończy 12 lat. Koroniewska zdecydowała się pokazać zdjęcie 12-letniej Janiny w mediach społecznościowych, a przy okazji opowiedziała co nieco fanom o starszej córce.

Joanna Koroniewska pokazała córkę. "Uroda po babci" [FOTO]
fot. East News

Joanna Koroniewska ze związku z Maciejem Dowborem doczekała się dwóch córek: Janiny i Heleny. Para, choć pokazuje dzieci w mediach społecznościowych, stara się ukrywać twarze dziewczynek. Joanna Koroniewska tym razem zdecydowała się pokazać starszą córkę w mediach społecznościowych, jednak twarz 12-letniej Janiny zakryła maseczką. Przy okazji zdradziła kilka cech charakteru latorośli.

Zobacz też:  Joanna Koroniewska po raz pierwszy pokazała zdjęcie z mamą. "Minęło 20 lat od jej śmierci"

Joanna Koroniewska pokazała córkę. "Uroda po babci" [FOTO]

"Moja mała córeczka. No już nie taka najmniejsza. Trochę księżniczka, trochę buntowniczka. Właściwie brakuje tylko jednego elementu tej złożonej osobowości. Znajdziecie go na zdjęciu u  @maciej_dowbor. Aha - ma jeszcze wrodzony talent do ciętej riposty i delikatnej złośliwości. Ciekawe po kim?
U Was też spór kto do kogo bardziej podobny?" - zapytała swoich fanów gwiazda.

Uroda dziewczynki i jej miedziany kolor włosów zachwyciły internautów i stwierdzili, że jest podobna do swojej babci - Katarzyny Dowbor. "Podobna do babci Kasi. Piękny kolor włosów odziedziczyła", "czysta babcia Kasia", "oczywiście do babci Kasi podobna", "cała babcia" - zachwycali się.

Joanna Koroniewska należy do grona gwiazd, które opowiadają o swoim macierzyństwie bez lukru. Jakiś czas temu gwiazda zdradziła swoim fankom, że zdarzyło się jej kilkukrotnie stracić ciążę.

"Mam 42 lata i dwoje szczęśliwie zdrowych dzieci. Ale ciąż miałam osiem. Aż sześć z nich nosiłam przy sercu do końca trzeciego miesiąca. Obumierały. Cierpienie tak wielkie, że tylko Rodzic będący w takiej sytuacji może to zrozumieć. Po pierwszej stracie 13 lat temu miałam przerwę w staraniu się o kolejne dziecko aż dwa lata. Ból był ogromny. I niemoc. Nie mogłam się pozbierać" - napisała Joanna Koroniewska jakiś czas temu w mediach społecznościowych.