Zamknij

Millie Bobby Brown ma nowego chłopaka. Gwiazda "Stranger Things" spotyka się z synem znanego sportowca

Maciej Friedrich
15.01.2020 12:43

Millie Bobby Brown, 15-letnia gwiazda serialu "Stranger Things", znów jest zakochana. Jej nowy chłopak to syn znanego angielskiego sportowca. W sieci pochwalili się wspólnym zdjęciem.

Millie Bobby Brown ma nowego chłopaka. Gwiazda "Stranger Things" spotyka się z synem znanego sportowca
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS

Millie Bobby Brown to młoda brytyjska aktorka, która zyskała ogromną popularność dzięki roli Jedenastki w serialowym hicie Netflixa "Stranger Things", za którą otrzymała nominację do nagrody Emmy dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej w serialu dramatycznym. 15-letnia obecnie Millie zadebiutowała w wieku zaledwie 9 lat kreacją młodą Alicję w "Once Upon a Time in Wonderland". W 2020 roku obejrzymy ją w filmie "Godzilla vs. King Kong".

Popularność Bobby Brown zaowocowała dużym zainteresowaniem mediów. Nic dziwnego, że zdjęcie, na którym młodą aktorkę obejmuje syn znanego sportowca, wzbudziło ogromne zainteresowanie.

 Stranger Things: Nowy sezon będzie kręcony tam, gdzie "Czarnobyl"

Millie Bobby Brown z nowym chłopakiem. Gwiazda "Stranger Things" pokazała zdjęcie

Na profilu Millie Bobby Brown na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wywołało poruszenie wśród fanów. Aktorka pozuje na nim w objęciach 17-letniego Josepha Robinsona. Podpis "kocham cię, buziaczek" zdradza wszystko - Millie ma nowego chłopaka. Para poznała się najprawdopodobniej podczas wakacji na Malediwach, które gwiazda "Stranger Things" określiła wakacjami życia.

Joseph to syn popularnego syn Jasona Robinsona, jednego z najpopularniejszych graczy rugby. Syn postanowił iść w ślady ojca, jego pasją jest futbol amerykański. Czas pokaże, czy młodzi zakochani zbudują stabilny związek.

Millie Bobby Brown ma chłopaka
fot. Instagram:@milliebobbybrown

 

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF