Zamknij

MasterChef: Magda Gessler bezlitośnie wyśmiała dzieło uczestnika. „Tylko zrobimy dziurkę w środku”

12.09.2022 07:46

W jesiennej ramówce powrócił "MasterChef", w którym w roli jurorki od samego początku występuje Magda Gessler. W niedawnym odcinku znawczyni kulinariów z typowym dla siebie oryginalnym poczuciem humoru wyśmiała dzieło jednego z uczestników. Przy okazji zażartowała także z uszu kontrowersyjnego polskiego dziennikarza i publicysty.

MasterChef
fot. Player.pl/MasterChef/screen

Za nami drugi odcinek kulinarnego show „MasterChef”, w którym w roli gwiazdy pojawia się m.in. Magda Gessler. W tym odcinku zadaniem uczestników było przygotowanie stosunkowo prostego dania, które jednak okazało się bardziej problemowe, niż się niektórym zdawało: naleśników. Uczestnicy robili je w wersji na słodko i na słono.

Nie wszystkim zadanie się udało, a ocenom jurorów jak zwykle towarzyszyło wiele emocji. Krytyka spadła na kulinarne popisy Pawła, który przygotował naleśniki ze szpinakiem i szparagami.

Zobacz także: Doda ujawnia zdrady Majdana. Wyznała, z kim ją zdradzał. "Mijały się w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam"

Magda Gessler na wizji wyśmiała znanego dziennikarza. Wszystko przez naleśniki

Kiedy Paweł podszedł, by zaprezentować swoje dzieło jurorom, był z siebie bardzo zadowolony. Szybko jednak okazało się, że to, co przygotował, pozostawia wiele do życzenia. Magda Gessler zaczęła sobie bezlitośnie żartować, stwierdzając, że naleśnik Pawła jest duży jak... uszy Jerzego Urbana - dziennikarza i publicysty, a także polityka z czasów PRL. Urban rzeczywiście poza kontrowersyjnymi poglądami słynie także z wyjątkowo dużych uszu

Najpierw Gessler stwierdziła, że naleśnik jest bardzo suchy.

Dlaczego on jest suchy? Nie ma pośpiechu w kuchni. To nie ma sensu, żebyśmy my jedli takie twarde naleśniki - stwierdziła. Potem stwierdziła, że wygląda jak ucho Jerzego Urbana. Tylko brak dziurki w środku.

To jest takie ucho, jakie ma Urban. Patrz, to jest ucho Urbana. Dlaczego takie duże uszy zrobiłeś temu naleśnikowi? Zobacz, jakie one są duże. Jeszcze zrobimy dziurkę w środku i będzie prawdziwe ucho. Paweł, jedzenie nie może być dyrdające – zakończyła z rozbawieniem swoją negatywną ocenę.

Ostatecznie restauratorka stwierdziła, że w smaku naleśnik jest całkiem smaczny. Jak widać, Magda Gessler jest w formie i tryska humorem. Obok „MasterChefa” tradycyjnie możemy zobaczyć ją także w „Kuchennych rewolucjach”.

Gessler
fot.

Player.pl/MasterChef/screen