Zamknij

Magda Gessler przestrzega fanów przed herbatką odchudzającą. „Jest to wielkie przestępstwo”

27.07.2022 12:24

Magda Gessler poinformowała, że padła ofiarą oszustów, którzy posługując się jej wizerunkiem próbują reklamować w sieci wątpliwej jakości herbatki odchudzające. Celebrytka opublikowała oświadczenie.

Magda Gessler
fot. Instagram/magdagessler_official/screen

Magda Gessler dołączyła do grona celebrytów, których wizerunek został bezprawnie wykorzystany w sieci. Wzburzona restauratorka zamieściła w mediach społecznościowych krótkie wideo, w którym ostrzega przed wątpliwej jakości produktem. Jak podkreśla – niezależnie od tego czy jest to małe, czy duże przestępstwo – jest to przestępstwo, a ona nie zamierza puścić tego płazem.

Zobacz także: Wojciechowska i Kossakowski już po rozwodzie? Nastąpił niespodziewany zwrot w sprawie

Magda Gessler ofiarą oszustów. Apeluje do fanów: „Wielkie przestępstwo”

Na Instagramie Magda Gessler opublikowała wideo, w którym wyjaśnia całą sytuację i przestrzega internautów.

Uwaga. Stop. Wykorzystywania wizerunku osób znanych!!! Bezprawnie!!! Samowola, kradzież... oszustwo. Dość - napisała przy filmiku.

W necie ktoś znowu chce zarobić, wykorzystując mój wizerunek. Jest to drobne przestępstwo? Wielkie przestępstwo? Przestępstwo! Mój wizerunek jest moją własnością i nikt nie ma prawa korzystać w imię własnych korzyści z tegoż wizerunku – grzmi restauratorka i apeluje:

Te dziwne herbatki, które odchudzają, to ściema. Jeśli u mnie ich nie ma na Instagramie i na moich social mediach, to znaczy, że ktoś was stara się oszukać. Mnie i was. Proszę to przekreślić – przekonuje Gessler.

Na koniec gwiazda TVN zaznaczyła, że kradzież wizerunku nie ujdzie nikomu płazem. Zapowiada konsekwencje.

A ja się tym zajmę od strony prawnej – kończy restauratorka, grożąc oszustom.

Gessler
fot.

Instagram/magdagessler_official/screen