Zamknij

Magda Gessler docięła Lisowi. "Ale palnął. Pani riposta doskonała"

20.07.2022 16:15

Tomasz Lis wykorzystał nazwisko Magdy Gessler, żeby zadrwić z Julii Przyłębskiej. Fani restauratorki uznali porównanie za słabe i skrytykowali byłego szefa "Newsweeka". Na komentarz Lisa zareagowała sama szefowa "Kuchennych rewolucji". 

Tomasz Lis, Magda Gessler
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News,

Magda Gessler jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Gwiazda od lat z powodzeniem prowadzi kilka własnych lokali, w których serwuje autorską kuchnię i wyroby, w dodatku pomaga zmieniać oblicze polskiej gastronomii w programie "Kuchenne rewolucje".

W swojej pracy słynna właścicielka "U Fukiera" zawsze kieruje się dewizą, że "ma być smacznie jak u mamy". Co nie oznacza, że tanio. Gessler, pytana o wysokie ceny swoich wyrobów, często podkreśla, że używa wyłącznie produktów dobrej jakości, a za te trzeba odpowiednio zapłacić. Jednak w zamian oferuje gościom dania i desery o wyjątkowym smaku, o czym doskonale wiedzą bywalcy jej restauracji oraz zarekomendowanych przez nią lokali w "Kuchennych rewolucjach". 

Magda Gessler odpowiedziała na komentarz Tomasza Lisa

Tomasz Lis najwyraźniej nie wie, że tanio u Magdy Gessler raczej się nie zje. Mimo to były szef "Newsweeka" użył marki słynnej restauratorki do ośmieszenia Julii Przyłębskiej, która w wywiadzie dla Politico pochwaliła się swoimi umiejętnościami kulinarnymi. 

Nie ma takiego przepisu, który zabraniałby komuś spotkań towarzyskich z osobami, które poznało się przed objęciem stanowiska. A ja muszę nieskromnie powiedzieć, że bardzo dobrze gotuję - powiedziała w kontekście prywatnych spotkań z politykami prezes Trybunału Konstytucyjnego i wyznała, że jej specjalnością jest chłodnik litewski. 

Magda Gessler PiS-owskiego wymiaru sprawiedliwości do usług: tanio i smacznie! - napisał o Przyłębskiej Lis. 

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nie omieszkała zareagować na to mało eleganckie porównanie. 

Drogi Tomku, pochylę się nad Tobą z całej dobroci mojego serca i w te uciążliwe upały przygotuję Ci herbatkę otrzeźwiającą, aby twoje myśli były bardziej klarowne i mniej pokopane. (Klikająca się) Magda Gessler - docięła Lisowi. 

Fani restauratorki biją brawo za ripostę. Na Tomasza Lisa posypały się gromy. 

Ale palnął. Pani riposta doskonała.

To płytkie używać Pani tak sławnego w świecie nazwiska do tej sprawy! Lisa po prostu na więcej nie stać…

Komentarz z klasą, w przeciwieństwie do pana Lisa. 

Hahaha, że smacznie to na pewno (byłam i sprawdziłam), ale w związku z tym tanio być nie musi - przestrzelił chłopaczyna.

Myślicie, że były szef "Newsweeka" powinien skorzystać z zaproszenia Magdy Gessler na "otrzeźwiającą" herbatkę?

Rzucił pracę i wyleciał za granicę. Czym się teraz zajmuje gwiazdor Polsatu?

gessler lisw
fot. Instastories:@magdagessler_official
loader