Zamknij

Magda Gessler bierze ślub. Zdradziła szczegóły wesela. Będzie „na bogato”?

15.07.2022 09:19

Magda Gessler planuje kolejne wesele. Chociaż na swojego ukochanego, Waldemara Kozerawskiego, bez ogródek mówi per „mąż”, to nie mają ślubu. Para nie składała oficjalnej przysięgi małżeńskiej, co nie przeszkodziło im w zrobieniu wesela. Teraz chcą poukładać wszystko tak, jak być powinno.

Magda Gessler
fot. screen Instagram magdagessler_official

Magda Gessler z Waldemarem Kozerawskim zna się od lat 80. Ich drogi z czasem się rozeszły – ona wyjechała do Hiszpanii, on do Kanady. Dopiero 20 lat później spotkali się ponownie. Waldemar Kozerawski nie chciał już stracić szansy i powiedział ukochanej, że już mu nie ucieknie. Co ciekawe, potem zorganizowali wesele, ale nie wzięli ślubu. Niedawno się zaręczyli.

Zobacz także: Magda Gessler ostro komentuje plotki o odejściu z TVN. "Zawsze ktoś musi mi to obs*ać"

Magda Gessler planuje kolejne wesele

Tegorocznej wiosny Magda Gessler pochwaliła się pięknym pierścionkiem z czarnym diamentem. Wypoczywała wtedy na Sri Lance w towarzystwie ukochanego. Fani szybko połączyli kropki i posypały się gratulacje.

- Daj mi nogę, daj mi nogę, dać nie mogę. A poprosiłeś mnie o rękę, więc daję ci rękę – napisała wówczas Magda Gessler.

Restauratorka ma za sobą wesele bez ślubu, które odbyło się 5 czerwca 2004 roku w Krakowie. Data wiele dla nich znaczy, dlatego nie obchodzą rocznicy ślubu, a właśnie wesela.

- Dostałam kwiaty na 18. rocznicę mojego wesela. Ponieważ przed moim ślubem, tu w Krakowie w restauracji, którą sama stworzyłam pod Teatrem Starym ja i mój mąż mieliśmy wesele – mówił Magda Gessler w rozmowie z „cozatydzien.tvn.pl”. Jak miałoby wyglądać jej wymarzona uroczystość?

- Cicho i wśród najpiękniejszej przyrody i najbliższych przyjaciół... Ja chcę z miłością, romantyczne, bardziej w stylu João Gilberto, muzyki brazylijskiej, gdzieś klimaty właśnie Meksyk, tego typu albo polskie Mazury. Ale żeby było pięknie i cudownie, i żeby było raczej skromnie niż na bogato – rozpływała się Magda Gessler.

Chciałaby pokazać się w białej stylizacji połączonej z beżem lub pudrowym różem. Restauratorka ma za sobą już ślub córki oraz syna. Teraz czas na nią. Ujawniła, że „tak” powie ukochanemu późną jesienią.

Zakochana para chciałaby też razem zamieszkać. Magda Gessler pracuje w Polsce dla TVN, a Waldemar Kozerawski jest lekarzem w USA. Czasami się odwiedzają, a czasami uda im się zgrać terminy i pojechać w ciepłe miejsce. Chcieliby osiedlić się w Kanadzie i w Kolumbii.

RadioZET.pl/Cozatydzien.tvn.pl

loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS