Obserwuj w Google News

Marzena Kipiel-Sztuka w dramatycznej sytuacji. Nie ma za co wyprawić świąt

2 min. czytania
16.12.2020 19:07
Zareaguj Reakcja

Marzena Kipiel-Sztuka przez pandemię znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Serialowa Halina ze "Świata według Kiepskich" od kilku miesięcy nie ma pracy. O swoim dramacie opowiedziała w rozmowie z tabloidem. 

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. Tomasz Urbanek/East News

Marzena Kipiel-Sztuka od lat gra Halinę Kiepską w polsatowskim serialu "Świat według Kiepskich". Od pewnego czasu media informują o dramatycznej sytuacji aktorki, która od kilku miesięcy pozostaje bez pracy. Gdy ze względu na pandemię przerwano zdjęcia do nowego sezonu "Kiepskich" i zamknięto teatry, Marzena Kipiel-Sztuka straciła źródło zarobku. W jednym z wywiadów aktorka obawiała się, że w grudniu nie będzie miała za co żyć

Niedawno na problemy finansowe skarżył się inny gwiazdor "Świata według Kiepskich", Mariusz Czajka. Artysta należy do frankowiczów i spłaca spory kredyt, niestety stracił pracę w związku zamknięciem sceny Teatru Studio Buffo. Na trudne położenie narzekali także Natalia Niemen, Anna Korcz i Jacek Poniedziałek. Część artystów zdecydowała się przeczekać trudne czasy, zmieniając zajęcie. Adrianna Biedrzyńska dorabia dzierganiem swetrów, a znana z "Listów do M." Barbara Garstka zatrudniła się w salonie meblowym

Gwiazda "M jak miłość" szuka pracy. Ogłosiła się na Facebooku [FOTO]

Świat według Kiepskich: Marzena Kipiel-Sztuka nie ma na święta 

Serialowa Halina Kiepska niecierpliwie wyczekuje powrotu na plan serialu, który ma ruszyć na początku stycznia. Jednak do tego czasu będzie musiała zadłużyć się u znajomych. 

- Całe życie stroniłam od pożyczania. Boję się kredytów i chwilówek, bo można nieźle się zapętlić i narobić sobie długów, a odsetki same się przecież nie spłacą. Niejedna osoba przez takie historie zepsuła sobie życie. Muszę rozejrzeć się po dobrych znajomych, którzy mam nadzieję mi pomogą i jak zgłoszę się w potrzebie, coś mi tam pożyczą. Uważam, że takie rozwiązania są najrozsądniejsze i najbezpieczniejsze - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Marzena Kipiel-Sztuka. 

Aktorka smutno przyznaje, że w tym roku nie będzie jej stać na zorganizowanie porządnych świąt. 

- Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok. Na szczęście z ostatnich pieniędzy zrobiłam zapasy karmy dla mojego psa Gienka. On jest ze mną na dobre i na złe - powiedziała. 

Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu. Artystka liczy, że w styczniu odbije od dna. 

Po nowym roku wchodzimy na plan "Kiepskich", więc powinno być wtedy lepiej, bo znowu coś zarobię - powiedziała "Faktowi" Marzena Kipiel-Sztuka. 

Dariusz Gnatowski zostanie zastąpiony? Produkcja "Kiepskich" zabrała głos w sprawie Boczka 

marzena kipiel sztuka 2
fot. MACIEJ KULCZYNSKI/East News