Zamknij

Gwiazda "M jak miłość" szuka pracy. Ogłosiła się na Facebooku [FOTO]

27.11.2020 08:30

Joanna Sydor, aktorka znana m.in. z roli Teresy Makowskiej w serialu "M jak miłość", opublikowała ogłoszenie w sieci. Gwiazda poszukuje pracy, by dorobić w czasie pandemii. 

Joanna Sydor
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Sydor jest popularną aktorką teatralną i telewizyjną. Przez lata wcielała się w Teresę Makowską w serialu "M jak Miłość", z którą Paweł Zduński przeżył burzliwy związek. Później zniknęła z serialu, by niespodziewanie pojawić się w nim po prawie 10 latach. W międzyczasie zagrała w szeregu popularnych produkcji, m.in. "Samym życiu", "Belfrze", "Prawie Agaty" i "Pułapce".

Aktorka jest aktywną uczestniczką mediów społecznościowych. Prowadzi m.in. profil na Facebooku, gdzie dzieli się głównie prywatną stroną życia. Ostatnio gwiazda "M jak miłość" podzieliła się informacją, że poszukuje pracy. Niestety sytuacja związana z pandemią jej nie oszczędziła. Joanna Sydor potrzebuje zajęcia, dzięki któremu mogłaby dorobić w czasie, gdy nie może godnie żyć z aktorstwa. 

Były gwiazdor "M jak miłość" nie ma pracy. Zaskakujące, co zaoferowali mu internauci

M jak miłość: Joanna Sydor szuka pracy 

Joanna Sydor zamieściła post na Facebooku, w którym poinformowała internautów, że została bez pracy i poszukuje możliwości zarobku. 

Szukam pracy i piszę zupełnie serio i poważnie. Może Ktoś z Was Kochani ma możliwość obsadzenia mnie w roli w teatrze, w filmie, w serialu, reklamie, w audiobookach. Wiem, że czasy trudne, ale jednak wciąż coś się kręci lub rodzą się plany na przyszły rok, a ja póki co nie mam zupełnie nic - czytamy we wpisie aktorki. 

Sydor, która jest absolwentką PWST w Krakowie, jest zainteresowana nie tylko pracą w zawodzie. W ogłoszeniu podkreśla, że skończyła również studia na Akademii Sztuk Pięknych. 

Mogę też zaproponować usługi projektowania wnętrz komuś, kto mnie zna i zda się na mój gust, wyczucie estetyki i wykształcenie na ASP, bo portfolio nie mam, więc musi być ten pierwszy raz - pisze Joanna Sydor. 

W czasie pandemii podobny los spotkał spore grono gwiazd polskiej sceny. Na trudną sytuację skarżyli się publicznie m.in. Anna Korcz, Mariusz Czajka, Jacek Poniedziałek i Natalia Niemen. Niektórzy artyści zdecydowali się podjąć pracę w innych branżach. Znana z "Listów do M." Barbara Garstka zatrudniła się w salonie meblowym, z kolei aktor Marcin Januszkiewicz został kurierem. 

Gwiazda "Barw szczęścia" straciła pracę. Dorabia dzierganiem swetrów

loader