Zamknij

Gwiazda "Barw szczęścia" straciła pracę. Dorabia dzierganiem swetrów

10.11.2020 19:25

Adrianna Biedrzyńska została bez pracy przez pandemię koronawirusa. Aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" zamieściła smutny wpis na Instagramie, w którym wyznała, czym się teraz zajmuje. 

Adrianna Biedrzyńska
fot. Bartosz KRUPA/East News

Adrianna Biedrzyńska to popularna aktorka teatralna i filmowa oraz piosenkarka. Stworzyła niezapomniane kreacje w "Pajęczarkach" Barbary Sass oraz w "Lepiej być piękną i bogatą" Filipa Bajona. Widzowie pamiętają ją także jako Ankę z "Dekalogu" i Ewą z serialu "Fitness Club", a także z roli w sitcomie Polsatu "Buła i spóła". Od 2007 roku Biedrzyńska występuje w serialu "Barwy szczęścia", gdzie wciela się w postać Małgorzaty Marczak.

Na co dzień fani mogą obserwować aktorkę w mediach społecznościowych. Adrianna Biedrzyńska prowadzi profil na Instagramie, na którym dzieli się głównie zdjęciami zza kulis. Co ciekawe, gwiazda ma również drugie konto, poświęcone jej wielkiej pasji - robieniu na drutach. Aktorka jest wielką fanką dziergania. W swojej kolekcji ma swetry, sukienki, czapki i szalki. Hobby Adrianny Biedrzyńskiej okazało się niezwykle cenne w czasie pandemii koronawirusa. Dzięki niemu aktorka dorabia sobie, gdy nie ma pracy w teatrze. 

Gwiazda "Listów do M." zatrudniła się w sklepie meblowym. Mówi o trudnej sytuacji artystów

Adrianna Biedrzyńska zarabia na dzierganiu swetrów

Gwiazda "Barw szczęścia", podobnie jak wielu polskich artystów, straciła pracę z powodu obostrzeń związanych z pandemią. Aktorzy i wokaliści skarżą się na trudną sytuację finansową; część z nich zdecydowała się podjąć inne zajęcie, żeby zarobić na utrzymanie. Adriana Biedrzyńska również nie ma lekko, o czym wspomniała w instagramowym wpisie. 

Jeszcze nie zdążyliśmy ruszyć z teatrem, a już nas zamknęli. No cóż. Będę robić na drutach, szydełkiem, czytać, mogę gadać do Was, uczyć dziergania. Nie wiem co to będzie. Powolne umieranie... Tata mówił, powtarzał: farmacja, psychiatria itp. Proszę słuchać RODZICÓW!!! - napisała Biedrzyńska. 

Na szczęście artystka będzie miała teraz mnóstwo czasu, by zająć się robótkami ręcznymi. O tej porze roku może być to złoty biznes. Adrianna Biedrzyńska uruchomiła maila, przez który można składać u niej zamówienia. Talentu i umiejętności aktorce nie brakuje, ponadto zrobione na drutach rzeczy są opatrzone logiem z nazwiskiem Adrianny Biedrzyńskiej. 

Myślimy, że warto mieć takie cudeńko w swojej garderobie. Tylko spójrzcie, jakie fantastyczne rzeczy wyszły spod ręki gwiazdy "Barw szczęścia". 

Natalia Niemen o problemach finansowych. Córka Niemena: "Tatuś nie zostawił mi kokosów"

loader