Zamknij

Dziennikarka TVN24 zrobiła coming out. Opublikowała romantyczne zdjęcie z ukochaną [FOTO]

01.07.2021 21:38

Marta Warchoł z TVN24 zrobiła coming out. Reporterka ujawniła, że jest w związku z koleżanką z pracy. Dziennikarka opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym widzimy ją w namiętnym pocałunku z ukochaną. 

Marta Warchoł
fot. Instagram:@marta.warhol

Po tym, jak Andrzej Piaseczny wyznał publicznie, że jest gejem, coraz więcej znanych osób ośmiela się głośno mówić o swojej orientacji. Jedną z takich gwiazd jest także Tymon Tymański, który przyznał, że jest osobą biseksualną. Były juror "Must Be The Music" spotkał się jednak z drwinami, w tym uszczypliwym komentarzem Kuby Wojewódzkiego, który stwierdził, że muzyk "ma więcej orientacji niż przebojów". W odpowiedzi Tymański zaapelował do showmana, by ten również odważył się opowiedzieć o swojej prawdziwej naturze, rzekomo innej niż ta, którą stara się prezentować publiczne.  

Tymon Tymański wzywa Wojewódzkiego do coming outu. "Nie bój się, mama ci wybaczy"

Marta Warchoł z TVN24 jest w związku z koleżanką z pracy

Na szczęście nieprzychylne reakcje części środowiska nie powstrzymały kolejnych par przed ujawnieniem się ze swoimi związkami. Marta Warchoł z TVN24 zrobiła coming out w sieci. Reporterka opublikowała zdjęcie, na którym całuje swoją partnerkę. Jest nią znana ze stacji TVN Iwona Widomska, producentka "Faktów". 

Pride month for sure, but it’s my birthday - podpisła romantyczną fotkę Marta Warchoł. 

W komentarzach posypały się gratulacje i życzenia, nie tylko urodzinowe, ale także stu lat szczęśliwej miłości. Dla wielu znajomych ze stacji zdjęcie nie było żadnym zaskoczeniem, bowiem dziennikarki od dawna nie ukrywają, że tworzą związek. Niemniej jest to ich pierwsze tak romantyczne zdjęcie zamieszczone w social mediach i dobitny dowód na to, że łączy je prawdziwe uczucie. 

Piasek zdradził, dlaczego zrobił coming out dopiero teraz. Pierwszy taki wywiad na temat związku