Zamknij

Pechowy lot Małgorzaty Kożuchowskiej. Na miejscu czekała ją przykra wiadomość. Co się stało?

10.08.2022 16:00

Małgorzata Kożuchowska poleciała na zagraniczne wakacje, ale nie tak wyobrażała sobie początek urlopu. Po przylocie okazało się, że nie ma jej walizki. Aktorka opowiedziała fanom, jak sobie radzi. 

Małgorzata Kożuchowska
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska, jak wiele polskich gwiazd, wybrała się na wakacje. Gwiazda "Gierka" co prawa nie zdradziła celu swojego wywczasu, ale w poście zamieszczonym na Instagramie widzimy ją pluskającą się w morzu, w dodatku aktorka zdradziła, że w podróż udała się samolotem.

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach. Zginęła jej walizka

Choć do zdjęć piękna 51-latka pozuje cała w skowronkach, tak naprawdę nie jest jej do śmiechu. Niestety lot nie odbył się bez przygód. Gdy Małgorzata Kożuchowska dotarła na miejsce, okazało się, że nie ma jej walizki. 

W drodze na wakacje samolotem z przesiadką gdzieś zapodziali mi walizkę. W dzisiejszych czasach - klasyk - pisze aktorka. 

Dawna Hanka Mostowiak została bez większości potrzebnych rzeczy i teraz musi sobie radzić, mając tylko to, co spakowała do bagażu podręcznego. Ale okazuje się, że tyle wystarcza, żeby przetrwać wakacje nad morzem. 

Do bagażu podręcznego zapakowałam zapobiegliwie kilka niezbędnych rzeczy, na wszelki wypadek. I co? I właściwie okazało się, że do szczęścia nie potrzeba mi wiele: bikini, klapki, szlafrok, dwie sukienki, bielizna, przybory toaletowe (podstawowe), filtry i kapelusz. Następnym razem przy pakowaniu na wakacje wezmę to pod uwagę - stwierdziła Małgorzata Kożuchowska. 

Niedawno podobna historia przydarzyła się Julii Wieniawie. Była gwiazda "Rodzinki.pl" nie miała jednak tyle szczęścia co jej starsza znajoma z serialu. Najpierw odebrano jej bagaż podręczny, ponieważ nie było już miejsca na pokładzie, a po przylocie okazało się, że walizka nie doleciała i nawet nie ma jej w systemie. Aktorka żaliła się, że już trzeci straciła bagaż przez zaniedbanie linii lotniczych.

Krystyna Pawłowicz udaje, że jest na wakacjach za granicą. Pokazała zdjęcia z "Korsyki" [FOTO]

loader
Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook