Zamknij

Mucha wywołała kontrowersje nagraniem z lotniska. Ostro zareagowała: "Możecie mnie pocałować" [WIDEO]

02.08.2022 17:38

Anna Mucha udała się w podróż samolotem i wrzuciła nagranie z lotniska. Internauci zwrócili uwagę, że aktorka i jej towarzysz mają maseczki na twarzy. Pod postem zaroiło się od ataków i drwin. 

Anna Mucha
fot. Instagram:@taannamucha

Anna Mucha niedawno skarżyła się na zasady panujące w PKP, ale lecąc na zagraniczne wakacje, nie zamierzała wojować z systemem i wykazała się wręcz niebywałą pokorą. Spotkał ją za to atak ze strony internautów. "Po co wam te maski" - pytali Muchę i jej partnera followersi. Gwieździe "M jak miłość" podniosło się ciśnienie. 

Anna Mucha wyśmiana za noszenie maseczki w podróży 

W udostępnionej relacji Anna Mucha pokazała m.in. jak zajada się przed lotem jagodziankami od Magdy Gessler. 

Najlepszy duet!!!! Pycha, pycha, uwielbiam je... i Ciebie - napisała do gwiazdy wdzięczna restauratorka. 

Ale w komentarzach internautów już tak słodko nie było. Mucha została wydrwiona za noszenie maseczki na lotnisku i na pokładzie samolotu. Wielu stwierdziło, że aktorka jest przewrażliwiona i ulega panice, w dodatku zdawała się być mocno niekonsekwentna w swojej prewencji. 

Ta dalej w kagańcu

Po co te maseczki, bo nie rozumiem

Spoko, jak jecie, to się wirusa nie boicie... 

W obronie aktorki stanęło parę osób, które zaznaczyły, że w samolotach wielu linii nadal istnieje wymóg zakrywania ust i nosa, inni twierdzili, że z niczym takim się nie spotkali. W końcu do burzliwej debaty włączyła się sama Anna Mucha. Jak wyjaśniła, założyła maskę z własnej woli. 

Jesteście czarujący. Po pierwsze nie mam zamiaru się tłumaczyć, to jest moja prywatna sprawa, co mam na sobie, a czego nie mam. (...) Jest to absolutnie nie wasz problem i nie wasza sprawa. Po drugie, gwoli tylko informacji, jak wchodzicie na lotnisko, to przygotujcie sobie maseczki, bo mogą być wymagane - podkreśliła aktorka. 

Krystyna Janda czwarty raz zaszczepiła się przeciwko COVID-19. W sieci burza

Mucha przypomniała, że w ostatnim czasie wzrosła liczba zakażonych koronawirusem, sama nie chciałaby do nich dołączyć.  

Poza tym przypominam, że COVID ma się całkiem nieźle w wielu krajach, w tym w Polsce rośnie statystyka, jeżeli chodzi o zakażonych i naprawdę to jest wasza sprawa. Żyjcie sobie, jak chcecie. Ja będę żyła, tak jak sobie chcę i możecie mnie pocałować - poleciła krytykującym Anna Mucha. 

Zrobilibyście tak samo na jej miejscu? 

Justyna Steczkowska nie poleca słynnej europejskiej atrakcji. "Mamy już w Polsce w zdecydowanie lepszej cenie"

loader