Zamknij

Gwiazda "Koła Fortuny" nie ma litości dla Agaty Dudy. Padły mocne słowa

10.10.2022 07:37

Magda Masny, której rozpoznawalność przyniosła praca w "Kole Fortuny", krytykuje Agatę Dudę. Prezenterka jest zawiedziona postawą prezydentowej. Padły mocne słowa.

Agata Duda i Magda Masny
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News i Mariusz Grzelak/REPORTER/East News

Gwiazda "Koła Fortuny" nie ma litości dla Agaty Dudy. Magda Masny, która w latach 90. pracowała w "Kole Fortuny", udzieliła wywiadu serwisowi wprost.pl. Prezenterka rzadko wypowiada się publicznie i unika rozgłosu, jednak tym razem w ostrych i dosadnych słowach skrytykowała Agatę Dudę.

Zobacz także: Paulina Młynarska atakuje Joannę Kurską: „Boga się nie boicie”

Magda Masny z "Koła Fortuny" krytykuje Agatę Dudę. Padły mocne słowa

Magda Masny udzieliła pierwszego wywiadu od wielu tygodni. Była gwiazda "Koła Fortuny" zdecydowała się na szczere wypowiedzi dla portalu wprost.pl. Opowiedziała między innymi o tym, że w obecnym czasie nie zgodziłaby się pracować w Telewizji Polskiej. Masny dodała, że jest niezadowolona z postawy Agaty Dudy. Jej zdaniem prezydentowa powinna sprawować funkcję rzeczniczki Polaków, łączniczki między głową państwa a społeczeństwem.

W przypadku pani Agaty Dudy tego nie ma. Nie znajduję zrozumienia na to, że pozwoliła sobie być tak milcząca. Nie ma znaczenia, czy taką opcję wybrała, czy narzucono jej to z góry. Jest to złe. Bardzo złe - mówi Magda Masny.

Była prezenterka dodaje też, że Agata Duda powinna się wstydzić takiej postawy.

- Powinno być jej wstyd, że nie staje za nami. Ona nie stanęła ani razu. Za kobietami. Za pielęgniarkami. Za nauczycielkami. Przecież ona sama jest nauczycielką. Powinna stać za nimi murem, gdy stają u kresu wytrzymałości i idą walczyć w Sejmie o godne warunki pracy. Powinna się wstydzić! To są dla mnie powody do wstydu - dodaje.

Magda Masny: czym się obecnie zajmuje?

Magda Masny dała się poznać w latach 90. jako gwiazda "Koła Fortuny". Prezenterka odsłaniała litery odgadywanych przez uczestników haseł. Jak podaje pudelek.pl - po zakończeniu pracy w programie, podjęła decyzję o wycofaniu się z mediów. Masny skupiła się na rodzinie i przez wiele lat prowadziła kwiaciarnię.

loader

Zobacz także: Brad Pitt chciał zmusić Angelinę do milczenia? Aktor dopuścił się przemocy?

RadioZET.pl/Wprost.pl/Pudelek.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News