Zamknij

Love Island: internauci hejtują zaręczyny w programie. "Żenujące, sztuczna ustawka"

Maciej Friedrich
06.10.2022 12:49

"Love Island" po raz kolejny musi mierzyć się z ostrą krytyką. Zdaniem części widzów zaręczyny Magdy i Wiktora to nic innego jak ustawka mająca na celu zwiększenie oglądalności. W komentarzach nie brakuje gorzkich słów pod adresem programu i uczestników. 

Zaręczyny w Love Island
fot. screen: YouTube Love Island. Wyspa Miłości

"Love Island" pojawiło się w ramówce Polsatu w 2019 roku i podobnie jak konkurencyjny "Hotel Paradise" zyskało grono oddanych fanów. Regularnie jednak pojawiają się głosy krytyki zarzucające produkcji promowanie pozbawionych uczuć związków, wyrachowanych relacji i granie na emocjach. Ten ostatni zarzut szczególnie mocno wybrzmiał po ostatnim głośnym wydarzeniu na rajskiej wyspie. Mowa o zaręczynach Magdy i Wiktora.

Love Island: program skrytykowany przez widzów. Zaręczyny Wiktora i Magdy to ustawka?

Wiktor Biernacki i Magda Lichota to zwycięzcy 4. edycji "Love Island", którzy postanowili kontynuować związek po zakończeniu programu. Najwyraźniej ich uczucie kwitnie, bowiem kiedy gościli w jednym z odcinków najnowszej odsłony show, mężczyzna nieoczekiwanie oświadczył się swojej wybrance. Zaskoczona, ale szczęśliwa Magda przyjęła zaręczynowy pierścionek. Wielu fanów programu nie kryło wzruszenia, pojawiły się jednak także liczne głosy osób, dla których to nic innego, jak ustawka i gra na emocjach. Także sami zakochani musieli mierzyć się z krytyką.

- Żenujące. Ci to wszystko zrobią pod publikę. Sztuczna ustawka.

- Trzeba jakoś o sobie przypomnieć, bo widać, że z lajkami na Instagramie trochę kiepsko. Cyrk, zaręczyny w TV.

- A potem będą się kłócić o pieska - czytamy.

Na szczęście Magda i Wiktor mogli także liczyć na wielbicieli, którzy wzięli ich w obronę.

- Wiktor wybrał najlepsze miejsce na oświadczyny z możliwych. Należy pogratulować, że zrobili kolejny krok, a nie hejtować i doszukiwać się nie wiadomo czego. Nie psujmy im tej chwili szczęścia. Dla Magdy i Wiktora to jeden z ważniejszych momentów w życiu. Pisanie niepochlebnych komentarzy jest nie na miejscu - oceniła jedna z internautek.

Zaręczeni zdają się nie przejmować krytyką i cieszą swoją miłością.