Zamknij

Love Island: pierwsze zaręczyny w historii programu. "Tego jeszcze na Wyspie Miłości nie było!" [WIDEO]

05.10.2022 18:41

"Love Island" to program, który stawia na emocje i kontrowersje. Po raz pierwszy jednak byliśmy świadkami oświadczyn na wyspie miłości. Czy Magdalena przyjęła pierścionek Wiktora?

Magda i Wiktor w "Love Island"
fot. screen: YouTube Love Island

"Love Island" cieszy się dużą popularnością, program prowadzony przez Karolinę Gilon już po raz szósty wzbudza zainteresowanie widzów. Choć w formacie nie brakowało kontrowersji, po raz pierwszy w historii byliśmy świadkami oświadczyn przed kamerami. Co ciekawe, bohaterami nie były osoby, które aktualnie mieszkają na tytułowej rajskiej wyspie.

Love Island 6: zaręczyny w programie. Wiktor poprosił Magdalenę o rękę

Widzowie "Love Island" są przyzwyczajeni do miłosnych uniesień, zdrad, konfliktów i skandali. Z pewnością jednak nie spodziewali się zaręczyn. Tymczasem w środę 4 września w odcinku programu mogliśmy zobaczyć, jak gwiazdy 4. edycji wchodzą w nowy etap związku.

Zwycięzca 4. edycji programu, Wiktor Biernacki, postanowił oświadczyć się swojej wybrance Magdalenie Lichocie. Mężczyzna w trakcie weselnej imprezy zdjął zębami podwiązkę z uda ukochanej, po czym wyciągnął zaręczynowy pierścionek.

- Tego jeszcze na Wyspie Miłości nie było! Po raz pierwszy w historii programu  miały miejsce zaręczyny! Gratulacje Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki. Gratulacje! - czytamy w poście opublikowanym na oficjalnym profilu "Love Island".

Fani programu prześcigali się w gratulacjach.

- Zgadłam, że o nich chodzi, super, gratulacje.

- No są razem, fajnie, że przetrwało uczucie.

- Aż mam ciary, brawo - czytamy.

Oczywiście przyłączamy się do najlepszych życzeń.