Zamknij

Sara i Kamil z Love Island się zostali. "Nasze drogi się rozeszły"

19.10.2022 12:50

Sara i Kamil, finaliści 6. edycji "Love Island", nie są już razem. W mediach społecznościowych opublikowali oświadczenie, w którym informują o zakończeniu związku. Uczestnik show nie ukrywał, że bardzo cierpi.

Sara i Kamil z "Love Island" się rozstali
fot. screen: Instagram @kamil_rybak022 /

"Love Island" to program, w którym uczestnicy łączą się w pary, jednak ich relacje rzadko rozwijają się poza programem. Nawet pokazane w programie zaręczyny Wiktora i Magdy wielu widzów uznało za "żenującą ustawkę". Kilku uczestników odnalazło jednak na rajskiej wyspie prawdziwe uczucie, część fanów była pewna, że wśród nich znaleźli się Sara i Kamil, którzy zajęli 4. miejsce w szóstej edycji formatu. Niestety, za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, że nie są już razem.

Love Island 6: Sara i Kamil ogłosili rozstanie. Uczestnik jest załamany?

Informacja o zakończeniu związku Sary i Kamila znalazła się na Instastory uczestniczki. Jako powód rozstania podała konflikt charakterów. W imieniu swoim i byłego chłopaka podziękowała wszystkim widzom, którzy ich wspierali i wierzyli w ich miłość. Przyznała, że mimo braku życiowych problemów, oddalili się od siebie po zakończeniu programu.

- Kochani! Razem z Kamilem chcielibyśmy Was poinformować, że nie jesteśmy w związku. Nasze drogi niestety się rozeszły. Na pewno będziemy utrzymywać kontakt, natomiast nie udało nam się stworzyć pary. Myślę, że mamy zbyt trudne charaktery i sporo nas dzieli, dlatego w wielu sytuacjach nie potrafimy się dogadać, co zresztą było widać w programie - czytamy w internatowym oświadczeniu.

loader

Niepokojąca wydaje się reakcja Kamila, który nie ukrywał, że nie jest w najlepszym nastroju. Z reguły aktywny w mediach społecznościowych były gwiazdor "Love Island" poinformował, że potrzebuje samotności.

- Odpisuję wam na praktycznie każdą wiadomość. Ale dziś pragnę zostać sam. Uszanujcie proszę moją prośbę. Pakuję torbę i idę na trening. To moje jedyne lekarstwo, jakie znam - napisał na Instagramie.

Miejmy nadzieję, że uczestnik szybko dojdzie do siebie.

Post Sary Ciuły
fot. screen: Instagram @saraciula
loader