Zamknij

Księżna Kate zaszczepiła się przeciwko COVID-19. "Jestem niezmiernie wdzięczna"

31.05.2021 15:08

Księżna Kate zaszczepiła się przeciwko COVID-19. Żona księcia Williama pochwaliła się zdjęciem z tego wydarzenia na Instagramie. Przy okazji podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w proces szczepień.

Księżna Kate
fot. Matt Crossick/Press Association/East News

Księżna Kate stara się dawać dobry przykład swoim zachowaniem. Uwielbiana przez Brytyjczyków żona księcia Williama poinformowała, że przyjęła szczepionkę przeciwko COVID-19. Na profilu instagramowym księcia i księżnej Cambridge pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy, jak Kate otrzymuje pierwszą dawkę preparatu. Kilka dni wcześniej podobna fotografia została wykonana podczas szczepienia księcia Williama.

- Wczoraj otrzymałam pierwszą dawkę szczepionki COVID-19 w londyńskim Muzeum Nauki. Jestem niezmiernie wdzięczna wszystkim, którzy biorą udział w jej wdrożeniu - dziękuję za wszystko, co robicie - przekazała księżna Kate w opisie pod zdjęciem.

Zobacz także: Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Najnowsze zdjęcia nie uciszą plotek

Księżna Kate przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19

Internauci nie kryją podziwu wobec postępowania księżnej Kate. Wiele osób chwali żonę Williama za "dawanie przykładu osobom, które jeszcze się wahają". Wcześniej szczepionkę przeciwko COVID-19 przyjęli także inni członkowie rodziny królewskiej, m.in. królowa Elżbieta II i jej zmarły mąż książę Filip, a także książę Karol i księżna Camilla.

Część osób zwróciła uwagę także na obłędną figurę księżnej Cambridge, która doczekała się z Williamem trójki dzieci. Dumna mama wciąż może cieszyć się płaskim, smukłym brzuchem, czym wzbudza zachwyt wśród fanów.

loader