Zamknij

Dorota Naruszewicz się rozwiodła. Gwiazda "Klanu" wydała oficjalne oświadczenie

12.03.2021 08:42

Dorota Naruszewicz wzięła rozwód. Aktorka znana z roli Beaty Boreckiej w serialu "Klan" rozstała się z mężem Tomaszem Żórawskim, dla którego wyjechała do USA. Gwiazda oficjalnie potwierdziła rozwód na Instagramie. 

Dorota Naruszewicz
fot. Piotr Molecki/East News

Dorota Naruszewicz to aktorka znana głównie jako Beata Borecka z serialu "Klan", córka Elżbiety i Jerzego Chojnickich. Od 2019 roku można ją oglądać w serialu "Korona królów", w którym wcieliła się w postać wielkiej księżnej litewskiej Julianny Twerskiej. W 2011 roku Naruszewicz zniknęła z "Klanu", a rolę Beaty przejęła Magdalena Wójcik.

Kilka lat temu serialowa Beata przypomniała o sobie na polskich salonach. Zaczęła bywać na imprezach i eventach różnych marek. Nietrudno było zauważyć także korzystne zmiany w jej wyglądzie. Naruszewicz, pytana w wywiadach o przerwę w karierze, tłumaczyła, że zdecydowała się poświęcić sprawom rodzinnym. W 2005 roku wyszła za mąż za prawnika Tomasza Żórawskiego, z którym doczekała się dwóch córek: Niny i Nelli. Wyjechała za mężem do USA, gdzie grywała role w teatrach. Po powrocie do Polski występowała w serialu "Barwy szczęścia".

Laura Łącz ma niską emeryturę. Aktorka "Klanu" nie da rady utrzymać się bez pracy 

Dorota Naruszewicz wzięła rozwód 

Małżeństwo Doroty Naruszewicz i Tomasza Żórawskiego jest już przeszłością. Po ponad dwudziestu latach aktorka i prawnik rozwiedli się. Gwiazda "Klanu" przekazała informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Drodzy, nie dzielę się często swoimi prywatnymi sprawami, ale z powodu pojawiających się coraz częściej pytań, zwłaszcza od kilku godzin... Pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód. Od tego momentu było mi już niezręcznie czytać w mediach o moim długoletnim małżeństwie, a sporo się o tym mówiło choćby w związku z moimi niedawnymi urodzinami - napisała na Instagramie Dorota Naruszewicz. 

Aktorka podkreśliła, że z byłym mężem pozostaje w dobrych stosunkach. 

Z zachowaniem dobrych relacji z byłym mężem, wkraczam w nowy rozdział swojego życia, pełna świeżej energii i optymizmu. Po prostu wkraczam w strefę słońca! - przekazała gwiazda "Klanu". 

Anna Powierza nago. Odważne zdjęcie serialowej Czesi z "Klanu" trafiło do sieci [FOTO]

loader