Zamknij

Anna Powierza nago. Odważne zdjęcie serialowej Czesi z "Klanu" trafiło do sieci [FOTO]

22.02.2021 14:51

Anna Powierza to aktorka dobrze znana widzom serialu "Klan". Niewiele osób wie, że kilka lat temu wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu "Playboy". Jej nagie zdjęcie trafiło do internetu za sprawą znanej fotografki.

Anna Powierza
fot. Mateusz Jagielski/East News

Anna Powierza to aktorka, która od 1997 roku wciela się w rolę Czesławy Kot-Kurzawskiej w serialu "Klan". Widzowie kojarzą ją także z takich produkcji, jak "Spółka rodzinna", "Dzień świra", "Ajlawju", "Nic śmiesznego", "Awantura o Basię" oraz "Klinika samotnych serc". Nie wszyscy wiedzą, że kilka lat temu wystąpiła w erotycznych sesjach zdjęciowych dla magazynów "CKM" i "Playboy". Za sprawą znanej fotografki rozbierane zdjęcie Powierzy znów cieszy się uznaniem w internecie.

Zobacz także: Anna Powierza miała koronawirusa. Szczere wyznanie: "Nigdy nic mnie tak nie zniszczyło" [FOTO]

Anna Powierza nago w "Playboyu" [FOTO]

Marlena Bielińska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie nagiej Anny Powierzy. Fotografia została wykonana podczas pierwszej sesji aktorki dla magazynu "Playboy" w 2001 roku. Anna Powierza miała wtedy 23 lata. Gwiazda pozowała do magazynu po raz drugi kilka lat później w 2006 roku. Internauci są zachwyceni odważną czarno-białą fotografią.

- Wow!

- Jaka ona śliczna.

- Ach, jak gorąco.

- O matko! Jakie piękne - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Wam też się podoba ten kadr?