Zamknij

Katarzyna Glinka urodziła. Aktorka pokazała pierwsze zdjęcie z synkiem

Patrycja Chudolińska
08.05.2020 19:56

Katarzyna Glinka urodziła. Gwiazda ogłosiła fanom przyjście na świat syna i pochwaliła się wspólnym zdjęciem na Instagramie. Jak ma na imię jej druga pociecha?

Katarzyna Glinka
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Glinka urodziła. Gwiazda powitała na świecie drugiego chłopca. Aktorka ma już jednego syna z pierwszego małżeństwa z biznesmenem Przemysławem Gołdonem. 8-letni Filip z pewnością nie mógł się doczekać przyjścia na świat rodzeństwa.

Katarzyna Glinka wieść o ciąży przekazała fanom na początku 2020 roku. Nie zdradziła jednak, kiedy spodziewa się rozwiązania. W ostatniej rozmowie w "Dzień dobry TVN" przyznała, że obawia się porodu w trakcie pandemii. Zdjęcie z maluszkiem zaskoczyło jej fanów. Aktorka zapozowała z noworodkiem do uroczej fotografii. W opisie zdradziła, jak nazywa się jej drugi synek. Chłopiec otrzymał imię Leon.

Zobacz także: Katarzyna Glinka o porodzie podczas pandemii. "Myśl, że będę sama, paraliżuje moją głowę"

Katarzyna Glinka urodziła. Pokazała zdjęcie z synkiem

- Mój drugi syn jest już z nami. Leo! Jesteśmy przeszczęśliwi. Marzenia się spełniają - dodała w opisie Katarzyna Glinka.

Fani również nie kryją swojej radości. Pod zdjęciem pojawiło się wiele ciepłych słów oraz gratulacji.

- Cudownie! Nareszcie RAZEM! Niech tylko tak piękne marzenia Wam się zawsze spełniają. Wzniesiemy dziś za Was toast. Ściskamy.

- Dużo zdrowia i miłości.

- Kasieńko! Gratuluję i cieszę się razem z Wami - czytamy w komentarzach.

Ojcem Leona jest obecny narzeczony Katarzyny Glinki, Jarosław Bieniecki. Szczęśliwy tata również pozostawił komentarz pod zdjęciem. Zwrócił uwagę ukochanej, że napisała "mój syn".

- Chyba nasz - napisał i dodał serduszko.

Gratulujemy!

RadioZET.pl/PCh