Zamknij

Kasia Nosowska wybrała zdjęcie na nagrobek. Fani w szoku [ZDJĘCIA]

11.10.2022 11:57

Kasia Nosowska znów zaskakuje swoim dystansem. Uznana piosenkarka zaprezentowała fotografię, którą jej menagerka znalazła w sieci. Podpis pod zdjęciem robi furorę. Dlaczego Nosowska chciałaby takie zdjęcie na nagrobku? Przekonajcie się sami.

Kasia Nosowska i Mikołaj Krajewski na scenie Top of The Top Sopot Festival
fot. TRICOLORS/East News

Kasia Nowowska wie, jakie zdjęcie pojawi się na jej nagrobku. Fani są zszokowani. Nie kryją jednak uśmiechu, czytając słowa piosenkarki.

Katarzyna Nosowska po raz kolejny pokazuje, jak duży ma dystans do siebie i świata showbiznessu, punktującego nienaganną urodę. Artystka umieściła na swoim koncie na Instagramie fotografię, znalezioną w sieci i przedstawiającą ją podczas koncertu Top of the Top Sopot Festiwalu.

Kasia Nosowska zaskoczyła fanów. Takiego jej oblicza jeszcze nie znali 

Fotografia przedstawia kobietę, uchwyconą w ruchu, ze zdziwioną miną i mikrofonem w ręku.

„Menago w sieci wyszperała taki sztos. Kto się jeszcze dziś nie uśmiechnął? Zapraszam. PS. Wzięłabym to na nagrobek. Że piosenkarka, że zdziwiona i lekko przestraszona odejściem” – skwitowała zabawną fotografię

Jak podają dziennikarze portalu Plotek.pl, fotografia spodobała się aż 26 tys. internautów, wśród których znalazły się inne gwiazdy estrady i celebrytki, jak Cleo, Ewa Szabatin, Natalia Siwiec czy Marzena Rogalska. Wszyscy gratuluję Nosowskiej poczucia humoru.

loader

Czytaj także: Anna Przybylska mogła wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”. Dlaczego tak się nie stało? Egurrola odpowiada

RadioZET.pl/Plotek.pl/Instagram

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET