Zamknij

Anna Przybylska mogła wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”. Dlaczego tak się nie stało? Egurrola odpowiada

11.10.2022 09:45

Anna Przybylska mogła wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”. Dlaczego tak się nie stało, zdradził właśnie Augustin Egurrola podczas uroczystej premiery filmu „Ania”, poświęconego życiu i karierze aktorki.

Augustin Egurrola chwali film "Ania"
fot. WOJCIECH STROZYK/Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

„Ania” święci tryumfy w polskich kinach. Jak informowaliśmy niedawno, w weekend otwarcia film dokumentalny o życiu i karierze polskiej aktorki Anny Przybylskiej, zobaczyło ponad 120 tys. widzów. Jednym z nich był Augustin Egurrola, choreograf, założyciel szkoły tańca i jeden z twórców popularnego programu „Taniec z Gwiazdami”. Jak podaje portal Obcas.pl, podczas uroczystej premiery filmu, Egurolla zdradził, dlaczego Anna Przybylska nigdy nie wzięła udziału w słynnym show.

Anna Przybylska nie wzięła udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Dlaczego? 

Egurrola został zapytany na „ściance” o wspomnienia związane z Anną Przybylską i o to, dlaczego gwiazda ekranu, choć wielokrotnie była zapraszana do show, nigdy nie skorzystała. Mężczyzna odpowiedział, że aktorka twierdziła, że nie ma przestrzeni, by trenować i w odpowiedni sposób poświęcić się przygotowaniom do programu. Zdradził, że dopiero po obejrzeniu filmu zrozumiał, co dokładnie miała na myśli.

“Cały czas nie mogę przestać myśleć o Ani Przybylskiej, o jej życiu, o tym filmie, który naprawdę trzeba zobaczyć. Niestety nigdy nie zatańczyła w ‘Tańcu z gwiazdami’, choć próbowaliśmy ją zaprosić wiele razy. Odmawiała, mówiąc, że nie ma na to przestrzeni. Po obejrzeniu tego filmu stało się to oczywiste”.

Egurrola był poruszony filmem „Ania“ i nie krył swoich ciepłych uczuć względem produkcji TVP.

Po premierze zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z matką i siostrą Anny Przybylskiej, chwaląc jednocześnie film Michała Bandurskiego i Krystiana Kuczkowskiego.

“Ten dokument był bardzo potrzebny. Myślę, że nie tylko dla mnie. Jeszcze raz dziękuję, że mogłem go zobaczyć. Dziękuję też mamie i siostrze Ani za to wspólne zdjęcie i kilka miłych zdań, to jest piękna pamiątka z tej premiery” 
“Świetny dokument i widać, że był dla nich bardzo ważny. Kochani, ten film trzeba obejrzeć, nie pytajcie dlaczego, sami zobaczycie”

„Ania” – zwiastun filmu dokumentalnego o Annie Przybylskiej

Produkcja TVP o życiu i kariery Anny Przybylskiej reklamowana jest następującym zwiastunem:

Film jest już dostępny w polskich kinach.

loader

Czytaj także: Wzruszające spotkanie gwiazd "Powrotu do przyszłości". Fani: "Najlepszy duet znowu razem" [WIDEO]

RadioZET.pl/Obcas.pl/YouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET