Obserwuj w Google News

Wzruszające spotkanie gwiazd "Powrotu do przyszłości". Fani: "Najlepszy duet znowu razem" [WIDEO]

2 min. czytania
10.10.2022 12:59
Zareaguj Reakcja

Michael J Fox spotkał się po latach z Christopherem Lloydem. Fani kultowego filmu "Powrót do przyszłości" nie kryją wzruszenia: "Ja nie płaczę, ty płaczesz".

Kadr z filmu "Powrót do przyszłości"
fot. Klipy Filmowe/Screen/YouTube

"Powrót do przyszłości" to kultowa trylogia filmów science-fiction powstających w drugiej połowie lat 80. Ekranowy duet tworzony przez Marty'ego McFly'a i Emmetta Browna do dziś pozostaje uważanym za jeden z najlepszych w historii popkultury. Odtwórcy legendarnych postaci znowu się spotkali.

"Powrót do przyszłości" po latach. Wzruszające spotkanie kultowego duetu

W miniony weekend podczas nowojorskiego Comic Conu na scenie pojawił się Michael J. Fox oraz jego filmowy partner Christopher Lloyd. Panowie rozmawiali o swojej wieloletniej przyjaźni i karierze, która dla obu nabrała tempa wraz z premierą pierwszej części "Powrotu do przyszłości".

Redakcja poleca

Lloyd opowiedział, że nie znał Foxa przed rozpoczęciem zdjęć do filmu, jednak od razu poczuł z młodszym aktorem niezwykłą chemię. Z kolei Fox czuł się nieco zagrożony w obecności dojrzalszego kolegi. Imponowało mu jego poczucie humoru, jednak obawiał się, że jego energia "zdmuchnie go z ekranu".

Michael J. Fox i Christopher Lloyd znowu razem

Spotkanie z gwiazdorami skończyło się cytatami z filmów. Artyści przekazali publiczności ulubione myśli, którymi warto się kierować. Fox zacytował ukochany film "Dr Strangelove", a Lloyd rzucił cytatem z "Powrotu do przyszłości" radząc zebranym, żeby pamiętali o tym, iż "przyszłość jest tym, co sami tworzymy".

Oglądaj

Fani nie kryli wzruszenia tym wyjątkowym spotkaniem. Na Twitterze pojawiły się głosy, że duet jest najlepszą filmową parą w historii. Pełni emocji wielbiciele produkcji, podkreślali, że to piękny moment dla wszystkich, którzy z zapartym tchem śledzili przygody Doktora Browna i Marty'ego McFly'a.

To nie pierwsze publiczne materiały ze spotkań aktorów, które znalazły się w sieci po zakończeniu współpracy nad filmową trylogią. W sierpniu 2021 roku Fox opublikował na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z Lloydem. Na fotografii przyjaciele siedzą razem w wózku golfowym.