Zamknij

Madonna dokonała coming outu? Internauci zszokowani jej filmikiem

Anna Skalik
10.10.2022 16:53

Madonna opublikowała w sieci wideo, które wprawiło w osłupienie miliony jej fanów. Większość z nich jest przekonana, że gwiazda dokonała właśnie coming outu.

Madonna
fot. Instagram/@madonna/screen/TikTok/@madonna/screen

Madonna już wielokrotnie wprawiała swoich fanów w osłupienie czy to swoim wizerunkiem, czy kontrowersyjnym zachowaniem. Mimo to, że jest na scenie już od blisko 40 lat, wciąż nie przestaje szokować. Teraz znów wywołała niemałe zamieszanie. Miliony ludzi na świecie zastanawiają się, czy aby gwiazda właśnie nie dokonała coming outu jako lesbijka.

Zobacz także: Michael J. Fox. walczy z ciężką chorobą. Poruszające nagranie obiegło sieć [WIDEO]

Madonna jest lesbijką? Pokazała wideo, na którym „dokonała coming outu”

Fani Madonny na całym świecie zastanawiają się, co dokładnie miało znaczyć wideo, które Madonna zamieściła niedawno na TikToku. W krótkim filmiku widzimy piosenkarkę trzymającą w dłoni różowe majtki. Ujęcie podpisane jest słowami: „Jeśli nie trafię, jestem lesbijką” („If I miss, I'm Gay” - napisała, przy czym, choć wyraz „gay” zwykle dotyczy mężczyzn, może jednak oznaczać także osobę homoseksualną płci żeńskiej - przyp. aut.).  Za chwilę okazuje się, że gwiazda zamierza trafić majtkami do stojącego nieopodal kosza. Rzuca i… nie trafia. Widząc to, macha ręką i odwraca się na pięcie, nic sobie z tego nie robiąc.

Miliony osób, które zobaczyły to wideo są przekonane, że Madonna postanowiła zrobić swój coming out jako lesbijka, choć ostatecznie trudno jest być tego pewnym. Zdaniem niektórych to zwykły performens i chęć zwrócenia na siebie uwagi.

Madonna wielokrotnie od początku swojej kariery publicznie zabierała głos, by wesprzeć środowiska LGBT – choćby podczas kryzysu AIDS w latach 80. i 90. Ubiegłego wieku. Często poruszała problem łamania praw człowieka osób queerowych, temat małżeństw homoseksualnych czy młodzieży LGBT+.

Tak naprawdę dyskusja o orientacji seksualnej Madonny trwa od lat, a ona sama nigdy nie składała w tej materii żadnych deklaracji, dając do zrozumienia, że jest w tym w pełni otwarta. Sama w jednym z wywiadów przyznała, że społeczność LGBT+ odegrała olbrzymią rolę w jej życiu i karierze i gdyby nie oni, to ona by nie istniała.

Co ciekawe, wideo został już polubione ponad 1,2 miliona razy i pojawiło się pod nim blisko 15 tysięcy komentarzy, w których internauci spekulują, co się właśnie stało. Nie wiadomo czy miałby to być coming out jako lesbijka, czy osoba biseksualna. Sama Madonna do tej pory nie skomentowała przypuszczeń fanów - nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła swojego coming outu.