Zamknij

Joanna Opozda przekazała wieści o stanie synka. Zdjęcie ze szpitala ściska serce [FOTO]

Judyta Wanicka
29.03.2022 10:36

Joanna Opozda od tygodnia przebywa w szpitalu z Vincentem. Miesięczny synek aktorki i Antka Królikowskiego trafił na oddział patologii noworodków z powodu poważnej infekcji. Joanna Opozda przekazała nowe wieści o stanie zdrowia Viniego. 

Joanna Opozda
fot. Instagram:@asiaopozda

Joanna Opozda przeżywa ostatnio bardzo trudny czas. Po tym, jak ojciec aktorki urządził awanturę w Busku-Zdroju, wyszło na jaw, że Antek Królikowski mężem jest już tylko formalnie, bo w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Na domiar złego kilkutygodniowy Vincent poważnie zachorował. 23 marca Joanna poinformowała na Instagramie, że znajdują się z synem w szpitalu na oddziale patologii noworodków. 

Niestety wczoraj u mojego miesięcznego synka zdiagnozowano poważną infekcję, rano miał straszną gorączkę i najbliższy czas spędzimy w szpitalu na oddziale patologi noworodkaMały dostaje antybiotyk dożylnie a jego stan jest stabilny. Będzie dobrze. (...) Patrzenie na cierpienie swojego dziecka to najgorsze co mnie do tej pory w życiu spotkało - przekazała smutno internautom.

Antek Królikowski pomaga Joannie przetrwać ten trudny czas. Pomimo nie najlepszej atmosfery przyjeżdża do szpitala, żeby towarzyszyć choremu synkowi oraz jak najlepiej zadbać o Joannę, która na oddziale ma do dyspozycji jedynie fotel i musi nocować przy łóżku Vincenta na podłodze. 

Joanna Opozda o stanie Vincenta. Syn Antka Królikowskiego nadal w szpitalu

Walka o zdrowie syna i permanentne zmęczenie sprawiają, że Joanna ostatnio rzadko publikuje coś na  Instagramie. Po prawie tygodniu ciszy aktorka znalazła jednak chwilę, żeby przesłać fanom krótki komunikat odnośnie zdrowia Vincenta. Malec nadal przebywa w szpitalu, lecz według zapewnień Joasi sytuacja jest opanowana, ponieważ organizm chłopca dobrze reaguje na lek. 

Dziękujemy za życzenia powrotu do zdrowia. Vini jest bardzo dzielny, antybiotyk działa, więc jestem dobrej myśli - przekazała Joanna. 

Wciąż jednak widok maleńkiego Vincenta, spędzającego pierwsze tygodnie życia w szpitalu, i czuwającej przy nim Asi Opozdy, jest mocno dojmujący. Na razie nie wiadomo, kiedy oboje będą mogli opuścić oddział. Miejmy nadzieję, że stanie się to w najbliższych tygodniach, a Wielkanoc Joanna i Vincent spędzą już spokojnie w domu. 

Magdalena Stępień wróciła po tygodniach milczenia. Poinformowała, co z jej chorym na nowotwór synkiem

asiaopozda
fot. Instastories:@asiaopozda
loader
Paweł Kukiz Colin Farrel Paweł Wawrzecki
10 Zobacz galerię
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER, cats / Splash News/EAST NEWS, VIPHOTO/East News