Zamknij

Lara Gessler jest w ciąży. Razem z Piotrem Szelągiem spodziewają się drugiego dziecka [WIDEO]

Judyta Wanicka
29.03.2022 08:41

Lara Gessler i Piotr Szeląg będą mieli drugie dziecko. Córka Magdy Gessler niespodziewanie pochwaliła się zaokrąglonym brzuchem w urodzinowym nagraniu dedykowanym mężowi. W komentarzach płyną gratulacje, w tym także dla Magdy Gessler, która zostanie babcią po raz drugi. 

Lara Gessler
fot. Instagram:@lara_gessler

Lara Gessler jest w kolejnej ciąży. Córka Magdy Gessler i jej mąż, prawnik Piotr Szeląg, spodziewają się dziecka, o czym internauci dowiedzieli się z filmiku zamieszczonego przez Larę z okazji urodzin jej męża. Oznacza to, że Magda Gessler zostanie babcią po raz drugi. 

Lara Gessler jest w ciąży. Córka Magdy Gessler oczekuje drugiego dziecka 

W grudniu Lara Gessler wzięła drugi ślub z Piotrem Szelągiem. Uroczystość odbyła się w Zakopanem i miała huczny charakter, a na weselu bawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy. Lara mówiła potem, że był to ślub humanistyczny, a ceremonię poprowadził znany z "Azji Express" Piotr Czaykowski. 

Do pierwszego ślubu w październiku 2020 roku Lara poszła, będąc w zaawansowanej ciąży. Kilka dni później na świecie pojawiła się Nena. Okazuje się, że dziewczynka wkrótce doczeka się rodzeństwa. Lara Gessler wyjawiła, że jest w kilkumiesięcznej ciąży. Zrobiła to w podobny sposób, jak przed laty, gdy nosiła pod sercem Nenę. Ubrana w niebieską sukienkę, sfotografowała się z zaokrąglonym brzuchem przed wiejskim domem na Mazurach.  

+1. Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat - złożyła mężowi życzenia właścicielka "Słodki Słony"

Obserwatorzy nie kryli zaskoczenia, ale przede wszystkim bardzo spodobała im się konwencja, w jakiej Lara i Piotr przekazali radosną nowinę. Pod rodzinnym nagraniem, w którym córka Magdy Gessler kroczy boso w rustykalnej scenerii, by pocałować Nenę niesioną przez męża i wymownie gładzi ręką ciążowe krągłości, pojawiło się mnóstwo gratulacji od gwiazd i followersów. Internauci pamiętali także, by powinszować Magdzie Gessler, która zostanie babcią już po raz drugi.

Gratulujemy!

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska