Zamknij

Joanna Moro skrytykowana po występie na Wakacyjnej Trasie Dwójki. "Nie warto sobie odpuścić kompromitacji?"

12.07.2022 13:38

Joanna Moro jest jedną z gwiazd Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022. Podobnie jak przed rokiem aktorka zaśpiewała na imprezie TVP i... znowu oberwała od widzów. "W zeszłym roku tak zmasakrowała pani utwór <<La Plage de Saint Tropez>>, że myślałam, że odpuści sobie pani śpiewanie" - piszą internauci po tym, co zobaczyli na scenie. 

Joanna Moro
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Moro zdobyła popularność dzięki roli w serialu "Anna German". Potem zagrała jeszcze w paru innych produkcjach TVP, czym niejako umocniła wizerunek "ulubionej gwiazdy" telewizji publicznej. O tym, że artystce nie przeszkadzają kontrowersje wokół stacji Jacka Kurskiego świadczy fakt, że artystka po raz kolejny wzięła udział w Wakacyjnej Trasie Dwójki.

Joanna Moro skrytykowana za występ na Wakacyjnej Trasie Dwójki 2022

Joanna Moro nie zraziła się po ubiegłorocznej wpadce z piosenką "La Plage de Saint Tropez" i w miniony weekend pojawiła się na scenie w Augustowie, żeby wspólnie z Mikołajem Krawczykiem i Sienna Gospel Choir zaśpiewać piosenkę Bogusława Meca "W drodze do Fontainebleau" oraz wykonać przebój Ireny Santor "Idze miłość".

Niestety występ aktorki znowu wzbudził kontrowersje. Widzowie krytykujący występ uważają, że gwiazda nie najlepiej radzi sobie głosowo i nie powinna więcej brać się za śpiewanie.

Ja to podziwiam panią za brak poczucia obciachu. W zeszłym roku tak zmasakrowała pani utwór "La Plage de Saint Tropez", że myślałam, że odpuści sobie pani śpiewanie, bo ewidentnie to pani nie wychodzi (...). A tu dzisiaj znowu pani wyła. Nie warto sobie odpuścić kompromitacji? 

Joasiu, tak jak bardzo panią cenię jako aktorkę, tak przepraszam, ale nie dało się tego słuchać... Po co pani te występy? 

Nie zrobicie piosenkarek z aktorek, które nie umieją śpiewać i lecą cały czas na playbacku. Odsuwacie tych ludzi od siebie.

Poniżej występ Joanny Moro na scenie Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022. Faktycznie było aż tak źle? 

loader
Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News