Obserwuj w Google News

Plotek: Marcin Hakiel ma nową partnerkę? Ujawniono, jak mieli się poznać

2 min. czytania
12.07.2022 10:15
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozstali się kilka miesięcy temu po 17 latach bycia razem. W rozmowie z programem "Miasto kobiet" Hakiel sugerował, że jego żona miała go zdradzić z innym mężczyzną. Jak donosi serwis Plotek.pl, tancerz ma powoli odżywać po rozstaniu, spotykając się rzekomo z inną kobietą.

Marcin Hakiel
fot. Instagram.com/ Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i  Marcin Hakiel uchodzili za bardzo zgodną parę. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci: 13-letniego syna Adama i 8-letniej córeczki Heleny. Choć dla dobra pociech stwierdzili, że nie będą opowiadać w mediach o swoim rozstaniu, stało się nieco inaczej. W programie "Miasto kobiet" Hakiel zasugerował, że do ich związku wszedł ktoś trzeci.

"Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się" - powiedział Hakiel w rozmowie z Olą Kwaśniewską.

Zobacz też:  Marcin Hakiel już jest rozchwytywany. „Opcji mam sporo”

Plotek: Marcin Hakiel ma nową partnerkę? Ujawniono, jak mieli się poznać

Choreograf od czasu rozstania z żoną jest dość aktywny na swoim Instagramie. Gwiazdor nie mógł narzekać też na zainteresowanie ze strony kobiet. Te chętnie zwierzają mu się ze swoich historii, pisząc do niego na Instagramie.

"Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy" - powiedział Hakiel.

Były mąż Kasi Cichopek jest podobno otwarty na nowe znajomości. Jak donosi portal Plotek.pl, gwiazdor od trzech tygodni ma spotykać się z nową kobietą. Mieli poznać się przez internet.

"Marcin uporał się już z rozstaniem z Kasią i stwierdził, że nie będzie zamykał się na nowe relacje. Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni" - zdradza informator Plotka.

Nowa wybranka Marcina również ma mieć dziecko.

"Okazało się, że nadają na tych samych falach, co więcej, oboje są rodzicami. Adaś i Helenka mieli już poznać dziecko nowej lubej Hakiela. Bardzo się polubili, co dla Marcina miało olbrzymie znaczenia, ponieważ przez rozstanie z Cichopek Adaś i Helenka wiele przeszli" - donosi Plotek.pl.

Plotek skontaktował się z Hakielem, aby zweryfikować te informacje u źródła. Tancerz zdobył się tylko na lakoniczny komentarz.

"Dzień dobry, bez komentarza. Pozdrawiam. Zaufanego informatora również" - czytamy.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska